کالج بین المللی اویسینا ، کالجـی برجسته همـراه با برنامه های آموزشی ویژه در قلب بوداپست دوره های تحصیلی پس از دبیرستان در کالج بین المللی اویسینا (تور مجارستان)

به گزارش مجله جگوار، کالج بین المللی اویسینا با بیش از 25 سال خدمت برای موفقیت جوانان و دانشجویان و بعلاوه با مجوز رسمی دولت مجارستان (شماره پروانه : OM-201799) و چندین نهاد معتبر بین المللی از جمله EDEXCEL, Pearson, FEDE, Cambridge Assessment و NCUK فعالیت می نماید.

کالج بین المللی اویسینا ، کالجـی برجسته همـراه با برنامه های آموزشی ویژه در قلب بوداپست دوره های تحصیلی پس از دبیرستان در کالج بین المللی اویسینا (تور مجارستان)

با ما سفر کنید و با تور مجارستان از کشور جذاب اروپایی دیدن کنید و شهر زیبای بوداپست مجارستان را ببینید.

کالج بین المللی اویسینا (AIC) در قلب بوداپست و نزدیک به دانشگاه های معتبری نظیر دانشگاه سملوایز، دانشگاه علوم اوتوش لورند (ELTE) ، دانشگاه کوروینیوس، دانشگاه اقتصاد و فناوری بوداپست و دانشگاه مدیریت دولتی واقع شده است.

AIC با نگرش دانشجو- محور برای آموزش علوم و زبان اهمیت ویژه ای قائل است و از خدمات بهترین اساتید بین المللی بهره می گیرد.

کالج در سال 2020-2021 بیست و پنجمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفته است. انگلیسی زبان اصلی تدریس در تمامی رشته ها می باشد و زبان های مجاری و آلمانی بعنوان زبان های دوم تدریس می شوند. بعلاوه AIC در نظر دارد در آینده ای نزدیک زبان های دیگری را همچون فرانسه و اسپانیایی جزء برنامه درسی خود قرار دهد.

دوره های تحصیلی پس از دبیرستان در کالج بین المللی اویسینا

دوره های آموزشی پس از دبیرستان که عمدتا یک ساله و یا دو ساله هستند، برای آن دسته از داوطلبانی طراحی شده است که دارای مدرک دیپلم و یا لیسانس می باشند. هدف این دوره ها آماده سازی داوطلبان برای ورود به دانشگاه در رشته های بیزینس، علوم پایه، مهندسی و رشته های پزشکی می باشد. بعلاوه داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور آلمان و یا دانشگاه های کشورهای انگلیسی زبان را دارند، جهت تقویت دانش زبانی خود می توانند در دوره های منحصرا زبان انگلیسی و یا آلمانی شرکت کنند.

دوره IFY - NCUK:

این دوره آموزشی که تحت نظارت مستقیم NCUK انگلستان می باشد، برای داوطلبانی طراحی شده است که قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های معتبر انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا و یا نیوزیلند را دارند.

کالج بین المللی اویسینا یک مرکز آموزشی تایید شده به وسیله NCUK برای برگزاری این دوره ها می باشد.

در این دوره آکادمیک، دانشجو ابتدا یک سال تحصیلی را در بوداپست و در کالج بین المللی اویسینا می گذراند. دانشجو در این سال می بایست چهار واحد درسی شامل یک واحد زبان تخصصی (EAP) و سه واحد درسی براساس رشته تحصیلی (پزشکی، علوم پایه، مهندسی، بیزینس، هنر) را با موفقیت بگذراند و سپس برای ادامه تحصیل به یکی از دانشگاه های NCUK منتقل می شود. بدیهی است که این یک سال جزو سال های تحصیل وی محسوب می شود، در نتیجه برای دریافت مدرک کارشناسی فقط احتیاج است که دانشجو سه سال دیگر (به جای چهار سال) را در دانشگاه مورد نظر خود بگذراند. مزیت گذراندن این دوره رسمی در کالج این است که دانشجو یکسال از تحصیلاتش را طبق استانداردهای دانشگاه های انگلستان ولی با هزینه ای کمتر در مجارستان سپری خواهد نمود.

NCUK پذیرش داوطلب در یکی از دانشگاه های عضو این مجموعه و بعلاوه دریافت ویزای ایشان از انگلستان را ضمانت می کند. به این معنی که، 90% داوطلبان در دانشگاه انتخاب اول خود از مجموعه دانشگاه های NCUK پذیرفته می شوند، با این حال اگر به هر دلیلی داوطلبی نتواند در دانشگاه انتخاب اول خود پذیرفته شود، NCUK این ضمانت را می دهد که براساس شرایط وی مناسب ترین دانشگاه را به او پیشنهاد دهد.

2) دوره بیزینس (BFP):

دوره بیزینس یک دوره یک ساله پیش دانشگاهی است که شامل دروس پایه و زبان عمومی و تخصصی می باشد و داوطلبان را جهت ادامه تحصیل در رشته های مربوطه در دانشگاه های انگلیسی زبان کشور مجارستان و دیگر کشورهای اروپایی آماده میکند و مناسب افرادی است که می خواهند در یکی از رشته های بیزینس، اقتصاد، بانکداری، بازاریابی، روابط بین الملل، حقوق و دیجیتال مارکتینگ ادامه تحصیل دهند.

3) دوره زبان انگلیسی (EFP):

دوره زبان انگلیسی یک دوره یک ساله پیش دانشگاهی با تمرکز بر زبان عمومی و زبان تخصصی آکادمیک است و مناسب داوطلبانی می باشد که قصد ادامه تحصیل یا کار در یکی از کشورهای انگلیسی زبان را دارند. تمام سرفصل دروس در این دوره مطابق CEFR (چارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان ها) می باشد که دانشجویان را برای چهار مهارت خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن آماده می کنند. بعلاوه در صورت درخواست، داوطلبان می توانند تقاضای کلاس های فوق برنامه برای آمادگی آزمون های بین المللی نظیر IELTS یا FEDE کنند.

4) دوره زبان آلمانی (GFP):

دوره زبان آلمانی یک دوره یک ساله پیش دانشگاهی مناسب داوطلبانی می باشد که قصد ادامه تحصیل یا کار در یکی از کشورهای آلمانی زبان نظیر آلمان، اتریش یا سوئیس را دارند. داوطلبان احتیاجی به داشتن دانش زبان آلمانی قبل از تقاضای ثبت نام در این دوره را ندارند. پس از اتمام دوره با دانش کسب شده در این کلاس ها، دانشجویان می توانند برای دانشگاه های آلمانی زبان و یا برای موقعیت های شغلی در این کشورها اقدام کنند.

5) دوره فنی مهندسی (TFP):

دوره فنی مهندسی دوره ای یک ساله پیش دانشگاهی مناسب داوطلبانی است که قصد ادامه تحصیل در یکی از رشته های مهندسی در دانشگاه های مجارستان و دیگر کشورهای اروپایی را دارند. دروس این دوره شامل فیزیک، ریاضی، زبان عمومی، زبان تخصصی و انفورماتیک می باشد. گواهی سرانجام این دوره ارتباطی به تحصیلات دبیرستان ندارد و منجر به دریافت دیپلم یا مدرک معادل آن نمی شود.

6) دوره های FEDE :

AIC همچون بسیاری از نهادهای بین المللی، افتخار همکاری با سازمان FEDE یا Federation for EDucation in Europe را دارد و به عنوان یکی از اعضای معتبر این مجمع در مجارستان به ارائه دوره های آموزشی اقدام می کند. FEDE یک سازمان غیردولتی و موسسه ای فراملی است که در شورای اروپا (Council of Europe) و La Francophonie حضور دارد. FEDE شبکه ای بین المللی است که بیش از 500 موسسه آموزش عالی و فنی حرفه ای را گرد هم آورده است. دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد FEDE گذرنامه ای برای آینده شغلی مهیج و حضور در یک شبکه حرفه ای بین المللی به ویژه در اروپا است. پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، داوطلبان از شانس بسیار زیادی برای موقعیت های شغلی مربوط به IT و هتلداری- توریسم برخوردار خواهند بود.

7) دوره پری مدیکال یا آمادگی دوره های پزشکی (AMFP)

دوره AMFP یک دوره یک ساله پیش دانشگاهی مناسب داوطلبانی است که قصد ادامه تحصیل در رشته های پزشکی در دانشگاه های کشور مجارستان و دیگر کشورهای اروپایی دارند. این دوره شامل درس های پایه رشته پزشکی به ویژه واحدهای دو سال نخست دانشگاه می باشد. آموزش زبان عمومی و تخصصی نیز در این دوره در نظر گرفته شده است.

با توجه به آمار سال های گذشته، هم اکنون دانشجویان دوره AMFP در بین دانشجویان و یا فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های پزشکی اروپا و دیگر کشورها می باشند. طبق آمار موجود، تقریبا 90% فارغ التحصیلان ما از این دوره در دانشگاه ها پذیرفته شده اند.

این دوره مخصوص داوطلبانی است که علاقمند به ادامه تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی، پرستاری، فیزیوتراپی، علوم زیست - پزشکی و مولکولی می باشند.

ارتباط با ما

جهت آگاهی از فرصت های ویژه تحصیل در اروپا می توانید از وبسایت کالج بین المللی اویسینا تماشا فرمایید.

ایمیل دپارتمان پذیرش [email protected]

تلفن دپارتمان پذیرش

36-30-823-75-92+

تلفن دفتر تهران

98-21-86086939+

منبع: فرارو
انتشار: 25 دی 1401 بروزرسانی: 25 دی 1401 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 2233

به "کالج بین المللی اویسینا ، کالجـی برجسته همـراه با برنامه های آموزشی ویژه در قلب بوداپست دوره های تحصیلی پس از دبیرستان در کالج بین المللی اویسینا (تور مجارستان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالج بین المللی اویسینا ، کالجـی برجسته همـراه با برنامه های آموزشی ویژه در قلب بوداپست دوره های تحصیلی پس از دبیرستان در کالج بین المللی اویسینا (تور مجارستان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید