افزایش نسبی فروش مسکن در ونکوور عظیم همراه با ثبات قیمت

به گزارش مجله جگوار، میزان فروش خانه در منطقه ونکوور عظیم دارد آغاز به بازگشت به درجات عادی تر می نماید و این در حالی است که قیمت ها هنوز نسبتا ثابت هستند. میزان فروش در ماه آوریل به پایین ترین سطح خود در چهار دهه اخیر رسیده بود.

افزایش نسبی فروش مسکن در ونکوور عظیم همراه با ثبات قیمت

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد حریق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

انجمن املاک ونکوور عظیم می گوید فروش املاک مسکونی در ماه گذشته به 2443 واحد رسید که نمایانگر افزایشی 64.5 درصدی نسبت به ماه و رشدی 17.6 درصدی نسبت به ماه مشابه سال قبل بود. این رقم هنوز 21.9 درصد پایین تر از میانگین فروش 10 ساله برای ماه ژوئن بود.

کولت گربر رییس هیات مدیره انجمن گفت مشاوران املاک و مشتریان آن ها دارند بیشتر به نمایش خانه ها از راه دور و استفاده از تورهای ویدیویی و بازبینی نقشه ساختمان ها عادت می نمایند و خریداران و فروشندگان سعی دارند خودشان را در میان پاندمی کووید-19 با پروتکل های سلامت عادت بدهند.

گربر در یک بیانیه خبری گفت: بخش خیلی بیشتری از تراکنش های املاک امروز دارد به صورت مجازی انجام می شوند.

او افزود: طی سه ماه گذشته، خریداران و فروشندگان خانه نسبت به اعمال قوانین فاصله گذاری اجتماعی و دیگر پروتکل های ایمنی راحت تر شده اند.

سازمان وام مسکن و مسکن کانادا در ماه مه گزارشی منتشر کرد و گفت تعداد خانه های جدیدی که در سراسر کانادا ساخته و فروخته می شوند حداقل تا سال 2022 پایین تر از درجات پیش از کووید-19 باقی خواهد ماند و قیمت ها هم تا دو سال دیگر به سطوح قبلی خود باز نمی گردند.

انجمن املاک ونکوور عظیم گفت واحدهای ثبت شده جدید در ژوئن نسبت با یک سال قبل 21.8 درصد بیشتر شدند و تعداد آن ها نمایانگر جهشی 57.1 درصدی نسبت به مه بود.

درصد فروش به املاک ثبت شده فعال 21.4 درصد بود که کاملا خارج از گستره ای بود که تحلیل گران از آن به عنوان سیگنالی مبنی بر این یاد می نمایند که احتمالا فشار رو به پایین بر قیمت ها وارد خواهد شد.

قیمت ها طی چند ماه اخیر ثابت بوده اند و قیمت معیار کمپوزیت در ماه ژوئن 1.03 میلیون دلار بود. این رقم نمایانگر کاهشی 0.3 درصدی نسبت به مه اما افزایشی 3.5 درصدی نسبت به ژوئن 2019 بود.

در آوریل، فروش خانه در منطقه ونکوور عظیم به خاطر اثرات پاندمی کووید-19 به پایین ترین درجه در نزدیک به 40 سال اخیر رسید و متخصصان گفتند می توان در نهایت انتظار کاهش قیمت ها را داشت.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1206

به "افزایش نسبی فروش مسکن در ونکوور عظیم همراه با ثبات قیمت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش نسبی فروش مسکن در ونکوور عظیم همراه با ثبات قیمت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید