ایتالیا یی ها بی صبرانه منتظر ورود به ایران هستند

به گزارش مجله جگوار، پییر لوئیجی داگاتا دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی ایتالیا و ایران از اشتیاق بی صبرانه کارافرینان ایتالیایی برای حضور فعال در ایران اطلاع داد.

ایتالیا یی ها بی صبرانه منتظر ورود به ایران هستند

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش مجله جگوار، همایش مالی ایران وایتالیا با حضور نمایندگانی از ایران و ایتالیا در رم پایتخت ایتالیا برگزار گردید. بیش از یکصد نفر از صاحبان صنایع، سرمایه گذاران، بانکداران و مدیران شرکت های ایتالیایی در شهر رم برای آشنایی بیشتر با فرصت های تجاری ایران در همایشی با عنوان دوره جدیدی از روابط تجاری بین ایتالیا و ایران، چالش ها و فرصت های فراروی شرکت های ایتالیایی، در محل اتاق بازرگانی بین المللی این کشور شرکت کردند.

خانم ماریا بئاتریچه دلی دبیر کل اتاق بازرگانی بین المللی ایتالیا به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در رم گفت: این نشست با توجه به تعداد زیاد شرکت های ایتالیایی حاضر در آن بسیار حائز اهمیت است.بعضی از این شرکت ها سال هاست در ایران کار می نمایند و بعضی دیگر برای نخستین بار قصد دارند هر چه زودتر فعالیت خود را در بازار ایران شروع نمایند.

محمد مهدی بهکیش، دبیر کل اتاق بازرگانی بین المللی ایران نیز گفت: برگزاری این همایش مالی در محل اتاق بازرگانی بین المللی ایتالیا نشانه علاقه ایتالیایی ها برای گسترش همکاری با ایران است و ما نیز باید از این فرصت استفاده کنیم و همکاری های دو جانبه تجاری و صنعتی خود را با این کشور توسعه بدهیم.شرکت های ایتالیایی از برگزاری این همایش ابراز خرسندی کردند.

اندرئا ماسائینی مدیر شرکت وانوچی پیانته ایتالیا گفت: این نشست فرصت بسیار خوبی برای ما کارافرینان ایتالیایی است که سالهاست در انتظار ورود به بازار ایران هستیم.

پییر لوئیجی داگاتا دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی ایتالیا و ایران از اشتیاق بی صبرانه کارافرینان ایتالیایی برای حضور فعال در کشورمان اطلاع داد و اضافه نمود: نشست امروز بار دیگر به خوبی نشان می دهد که شرکت های ایتالیایی تا چه اندازه به از سرگیری فعالیت در ایران علاقمند هستند. بازگشت به بازار ایران اولویت شرکت های ایتالیایی در سال 2016 میلادی است.

سخنرانان در این همایش ضمن تاکید بر صندلی برتر اقتصاد ایران در خاورمیانه، سیاست های کلان مالی کشورمان را برای شرکت های ایتالیایی تبیین کردند.

منبع: تسنیم
انتشار: 2 دی 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 564

به "ایتالیا یی ها بی صبرانه منتظر ورود به ایران هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایتالیا یی ها بی صبرانه منتظر ورود به ایران هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید