برنامه مسابقات سه شنبه 5 مرداد ورزشکاران ایران در المپیک 2020

به گزارش مجله جگوار، روز چهارم المپیک 2020 توکیو برای نمایندگان ایران روز شلوغی نیست و تنها تیراندازان فردا، سه شنبه در خط آتش بخش میکس این رشته قرار می گیرند.

برنامه مسابقات سه شنبه 5 مرداد ورزشکاران ایران در المپیک 2020

چهار تیرانداز در دو بخش تفنگ و تپانچه به رقابت با حریفان خود می پردازند. جواد فروغی که اولین مدال تاریخ تیراندازی ایران در المپیک را به دست آورد همراه با هانیه رستیمان تیم میکس تپانچه را تشکیل می دهند و نجمه خدمتی و مهیار صداقت هم تیم ایران در بخش تفنگ هستند.

تیم میکس تپانچه بادی 10 متر

تیم ایران با ترکیب جواد فروغی و هانیه رستیمان از ساعت 4 و 30 دقیقه صبح رقابت خود را در مرحله مقدماتی تپانچه بادی 10 متر شروع می نمایند. در این مسابقه 20 تیم در خط آتش قرار می گیرند.

فروغی در بخش انفرادی تپانچه بادی 10 متر اولین مدال تاریخ تیراندازی ایران در المپیک و اولین طلای کاروان ایران در توکیو را به دست آورد. باید دید که او می تواند همراه با رستمیان مدال دیگری برای ایران کسب کند یا خیر.

تیم میکس تفنگ بادی 10 متر

نجمه خدمتی و مهیار صداقت از ساعت 8 و 45 دقیقه در خط آتش مرحله مقدماتی تفنگ بادی 10 متر قرار می گیرند. 29 تیم در این مرحله به رقابت با یکدیگر می پردازند.

این اولین مسابقه نجمه خدمتی در المپیک توکیو محسوب می گردد اما مهیار صداقت در بخش انفرادی تفنگ بادی عملکرد خوبی داشت اما در نهایت نهم شد و با اختلاف بسیار کم از رسیدن به فینال بازماند.

منبع: فرارو
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1781

به "برنامه مسابقات سه شنبه 5 مرداد ورزشکاران ایران در المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه مسابقات سه شنبه 5 مرداد ورزشکاران ایران در المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید