تردد از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع شد

به گزارش مجله جگوار، کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور ضمن اعلام اینکه تردد از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است از ترافیک سنگین درتمامی مسیرهای منتهی به شمال کشور اطلاع داد.

تردد از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع شد

به گزارش خبرنگاران، مهرداد برقی اضافه نمود: در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا مکارود، در آزادراه تهران - شمال محدوده تالون و حدفاصل تونل 16 تا شهرستانک و حدفاصل تونل البرز تا پل زنگوله، در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده امامزاده هاشم و حدفاصل زیار تا آب اسک و حدفاصل وانا تا بایجان و محدوده سه راهی چلاو و در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده دماوند ترافیک سنگین گزارش شده است.

وی اظهار کرد: در آزادراه قزوین - رشت حدفاصل علی آباد تا رودبار، در محور قدیم بومهن - تهران محدوده جاجرود نیز ترافیک سنگین است. بعلاوه در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل حصارک تا بهشت سکینه و در محور پاکدشت - تهران محدوده خاور شهر ترافیک سنگین گزارش شده است.

کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور یادآوری کرد که محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 مرداد 1402 بروزرسانی: 11 مرداد 1402 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 2316

به "تردد از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تردد از محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید