توضیحات ناجا درباره مومو

به گزارش مجله جگوار، خبرنگاران:معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: چالش مومو صرفا یک شوخی، سرگرمی و برای تشویش اذهان عمومی است.

توضیحات ناجا درباره مومو

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا، سرهنگ رامین پاشایی، معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا درباره چالش مومو گفت: موضوع این چالش صرفا به خوزستان محدود نبوده و ما در اغلب استان ها حتی تهران نیز این موضوع را داشتیم.

وی با اشاره به تاریخچه چالش مومو ادامه داد: چالش مومو برای اولین بار در سال 2015 انجام شد و آخرین بار این بازی در کشور انگلیس و قبل از آن در فرانسه و آمریکا دیده شده است. خاستگاه اولیه این بازی در آمریکای لاتین بوده است.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با بیان اینکه به هیچ عنوان در حال حاضر بازی مومو انجام نمی شود، شرح داد: برخی افراد که دارای نبوغ خاص در شبکه های اجتماعی هستند، برای ارسال لینک هایی با این عنوان برای کاربران ایجاد مزاحمت می کنند یا این لینک ها از طریق ربات ارسال می شود و یا اینکه برخی اوقات شهروندان برای هم ارسال می کنند و این موضوع باعث شده است که خبر بزرگتر از موضوع شده است.

سرهنگ پاشایی گفت: بنده به همه هموطنان عزیز قول می دهم که هیچ مسئله ای در این زمینه وجود ندارد و این موضوع صرفا یک شوخی، سرگرمی و تشویش اذهان عمومی است.

وی درباره خبر مرگ یک کودک به دلیل چالش اینترنتی مومو گفت: این کودک 11 ساله به دلیل بیماری زمینه ای که داشته، سکته قلبی می کند، پزشکی قانونی نیز سکته قلبی را تایید کرده است.

معاون اجتماعی پلیس فتاناجا از مردم درخواست کرد تا استرس مضاعف را به فرزندان شان تحمیل نکنند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1296

به "توضیحات ناجا درباره مومو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات ناجا درباره مومو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید