خالد شفیعی: همه چیز خوب بود جز سوت های فغانی!، داور به سود یا ضرر ما نباید و فقط حق مان را بدهند

به گزارش مجله جگوار، خالد شفیعی، مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان اعتقاد دارد تنها مورد بد بازی تیمش مقابل پرسپولیس سوت های علیرضا فغانی بوده است.

خالد شفیعی: همه چیز خوب بود جز سوت های فغانی!، داور به سود یا ضرر ما نباید و فقط حق مان را بدهند

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله جگوار ، خالد شفیعی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل پرسپولیس ضمن بیان این مطلب گفت: می دانستیم یک بازی مهم و سخت داریم. همه چیز این بازی برای ما خیلی مهم بود، چون سه امتیاز آن می توانست ما را خیلی جلو بیاندازد. ما بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و تنها چیزی که بد آغاز شد، سوت های آقای فغانی بود که کادر فنی، تماشاگران ما و تماشاگران را عصبانی کرد. اوج شاهکار داوری هم در اعلام پنالتی بود که نمی دانم در مورد آن چه بگویم.

شفیعی در ادامه اضافه کرد: ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند تا تو جامی به دست آوری و حالش را ببری! واقعاً خیلی مسخره بود. فقط مانده بود مهره گردن در آن صحنه پنالتی بشکند. از ابتدای مسابقه تمام سوت ها به سود تیم پرسپولیس بود.

مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان در پاسخ به این پرسش که آیا قبل از اعلام پنالتی برای پرسپولیس روی او خطا انجام شده بود، گفت: اگر صحنه را ببینید متوجه می شوید که دو مشت به من خورد. یکی را منشا زد و دیگری را نمی دانم. صددرصد خطا بود. یاری داور روبه روی من بود و نمی دانم چرا اعلام خطا نکرد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: اینکه می گویند منشا من را ندید و مسائلی از این دست من درآوردی است. منشا و یکی از بازیکنان پرسپولیس که خاطرم نیست کدام بازیکن بود، روی من خطا کردند. من مقابل آنها بودم و آنها مرا می دیدند.

شفیعی با طرح این مدعا که اعتراضات پرسپولیسی ها روی مسائل داوری در نوع قضاوت علیرضا فغانی در بازی امروز تأثیر داشته است، بیان نمود: صحبت هایی که برانکو قبل از بازی نموده بود، از یک مربی حرفه ای به مانند او بعید بود. البته ما نباید کاری به این مسائل داشته باشیم. ما باید آنقدر قوی باشیم و خوب بازی کنیم که این مسائل در روند کارمان تأثیری نداشته باشد. ما قدرت و توان این را داریم که به هر تیمی دو یا سه گل بزنیم.

مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان در ادامه تأکید کرد که تیمش از نتیجه بازی مقابل پرسپولیس راضی نیست.

وی همچنین با بیان اینکه قهرمانی نیم فصل اصلاً مهم نیست، بیان نمود: سپاهان از داوری خیلی ضرر نموده است و می توانستیم اختلاف امتیاز بیشتری داشته باشیم. در 14 بازی گذشته در 13 بازی داوری به ضرر ما بوده است و یک بازی که اشتباهات داوری به نفع ما بوده همه بر سر ما زدند و گفتند مافیای اصفهانی و ... . نخواستیم اصلاً. همین که حق مان را بدهند کافی است. نه به نفع ما سوت بزنند و نه چیزی دیگر.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 107

به "خالد شفیعی: همه چیز خوب بود جز سوت های فغانی!، داور به سود یا ضرر ما نباید و فقط حق مان را بدهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خالد شفیعی: همه چیز خوب بود جز سوت های فغانی!، داور به سود یا ضرر ما نباید و فقط حق مان را بدهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید