دانلود قسمت شانزدهم سریال آقازاده؛ قسمت 16 آقازاده

به گزارش مجله جگوار، قسمت شانزدهم سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا آدینه 18 مهر 1399 وارد شبکه نمایش خانگی می گردد.

دانلود قسمت شانزدهم سریال آقازاده؛ قسمت 16 آقازاده

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت شانزدهم سریال آقازاده اینجا کلیک کنید

در قسمت قبل دیدیم که بحری به محض رسیدن به وزارت مشکلاتش چند برابر شد. از مشغله رفع کردن توقعات کسانی که به او برای رسیدن به این صندلی یاری نموده اند تا احتیاط بیشتر در کار های خودش و پسرش. نیما حلقه فشار بر راضیه را تنگ تر و تنگ تر می نماید و این موضوع نمی تواند بدون تاثیر بر مسائل و روابط پدرش باشد.

سارا همسر دکتر بحری تنها کسی است که در جبهه نیما هوادار راضیه است و تمام تلاشش را می نماید که به وسیله بحری کاری برای او بکند. بحری سعی می نماید با حامد مذاکره کند و او را از اقداماتش علیه نیما منصرف کند، اما حامد با وجود گرفتاری راضیه بی باک تر و مصمم تر از قبل پیشنهاد مصالحه را رد می نماید.

راضیه در زندان هم از دست نیما و اهرم های فشارش خلاصی ندارد. آزار و اذیت های روحی و جسمی از همان ورود به زندان برای راضیه آغاز می گردد و تنها چیزی که او را سر پا نگه می دارد ملاقات های کوتاه با حامد و عشق او است.

دکتر بحری، نیما و سایر شخصیت های منفی سریال قابل درک و قابل باور هستند. چهره شخصیتی دولتی که خودش و اطرافیانش به فساد متهم و مبتلا هستند در همه جای دنیا از روسیه تا سایر نقاط اروپا و آمریکا و دنیا قابل ترسیم است.

اما اینجا شخصیت های مثبت سریال هستند که گویی در تصویر هم با تظاهر به حیا، ایمان و سادگی سعی در گمراه کردن مخاطبشان دارند.

تمام آدم های بد و فاسد سریال پیش تر سر سفره حاج رضا نشسته اند. جملگی هم رزم و همکار و رفیق او بوده اند. حال از زبان شریفه گفته می گردد که خود حاج رضا هم در برحه های مختلف در نقاط حساس حکومت حضور داشته است.

حال حاج رضا خودش را کنار کشیده است. هم رزمانش مدارج ترقی دولتی را طی نموده اند و او نه. آن ها غرق در فساد شده اند و او تماشا نموده است. چند حاجی رفته اند و یک حاجی مانده. حال آیا گناه حاج رضا کمتر از سایرین است؟! او که تا کارد به استخوانش نرسید و وارد خانه اش نشد خم به ابرو نیاورد و عرصه را برای لاشخور ها باز کرد!

اسطوره سازی از کسی که نیمی از دوستان جوانی اش سارق شده اند اسطوره سازی مخدوشی است. این توجیه که او خبر نداشته یا نمی توانسته از فساد رفیقانش جلوگیری کند هم توجیه مخدوشی است. دکتر بحری و نیما خانه های قصر مانندشان را و حاج حسن شبکه مخوف فسادش را یک شبه به دست نیاورده اند. آن ها کارشان را از همان کنار گوش امثال حاج رضا آغاز نموده اند و حاج رضا ها هم معلوم نیست که آیا واقعا نتوانستند کاری نمایند و یا نخواستند و فاجعه را جدی نگرفتند...

منبع: فرارو
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1281

به "دانلود قسمت شانزدهم سریال آقازاده؛ قسمت 16 آقازاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانلود قسمت شانزدهم سریال آقازاده؛ قسمت 16 آقازاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید