در جریان جزئیات توافق باشگاه پرسپولیس با بیرانوند نیستم!

به گزارش مجله جگوار، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: روز های سختی را پشت سر می گذاریم، اما در ماه های آینده حل می گردد.

در جریان جزئیات توافق باشگاه پرسپولیس با بیرانوند نیستم!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی محمدنبی درباره مسائل مالی باشگاه های لیگ رجحان فوتبال ایران گفت: با توجه به شرایط موجود و نسبت به استانداردهای فعلی باشگاهداری خبری از درآمد پایدار نیست. اگر نتوانیم این موضوع را حل کنیم سمت بدهی های انباشته خواهیم رفت.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اشاره یحیی گل محمدی در نشست خبری خود مبنی بر وجود مسائل زیاد مالی در پرسپولیس گفت: بر اساس مصوباتی که در هیأت مدیره داشتیم کارهای مالی زیادی را انجام دادیم که می خواهیم فرایند پیشرفتی لازم را پیدا کند. اتفاقات خوبی را پشت سر گذاشتیم و با یکی از کارگزاران رسمی بورس توانستیم به همکاری های مالی لازم برسیم تا مسائل را از سر راه برداریم.

وی ادامه داد: آقای گل محمدی تنها در زمانیکه مسئولیت فنی تیم را پذیرفتند همراه با آقای افشین پیروانی در جلسه هیأت مدیره شرکت کردند و به نوعی معارفه سرمربی تیم برای هیأت مدیره بود. چنین مسائلی را آقای انصاریفرد پیگیر هستند. ایشان هم واقعاً در طول روز حدود 16 ساعت کار می نماید تا موانع را از سر راه بردارد.

گل محمدی درباره جذب استوکس اضافه کرد: چند ماه خیلی سخت را پشت سر می گذاریم چون باشگاه دولتی هستیم اما بودجه نداریم. مسائل اجرایی در دستور کار اقای انصاریفرد هست. به تعهدات خودمان عمل خواهیم کرد و من فکر می کنم در چند ماه آینده این مسائل حل گردد. آنطور که از روابط عمومی باشگاه شنیدم قرار است استوکس امشب به تهران بیاید.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس درباره انتقال علیرضا بیرانوند به آنتورب بلژیک اظهار داشت: او تا سرانجام فصل با پرسپولیس قرارداد دارد. من در جریان این مسائل نیستم.

نبی در سرانجام درباره بازی پرسپولیس و تراکتور اضافه کرد: من فکر می کنم با توجه به حضور یحیی گل محمدی و آمادگی تیم برای سه امتیاز کوشش می کنیم. با توجه به نتایجی که روز گذشته حاصل شد سه امتیازی که امروز کسب گردد فاصله زیادی با رقیبان پیدا خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 24 اسفند 1398 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 772

به "در جریان جزئیات توافق باشگاه پرسپولیس با بیرانوند نیستم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در جریان جزئیات توافق باشگاه پرسپولیس با بیرانوند نیستم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید