تور ارزان روسیه: هماهنگی ایران، چین و روسیه در بالاترین سطح واقع شده است

به گزارش مجله جگوار، تهران (پانا) - فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه تجارب سه کشور ایران، چین و روسیه باعث قرار گرفتن سطح همکاری ها در بالاترین سطح خود شده است، گفت با پشتوانه مردمی رشد لازم به دست آمده و همه این تجارب باعث شده که در جهان همه به این نتیجه برسند که با ایرانی ها باید با احترام صحبت نمایند.

تور ارزان روسیه: هماهنگی ایران، چین و روسیه در بالاترین سطح واقع شده است

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2022 با بیان اینکه کشورهای چین و روسیه کشورهایی هستند که در سطح جهان در همه حوزه ها حرف برای گفتن دارند و در حوزه دریا نیز بعنوان قدرت دریایی شناخته می شوند، اظهار کرد: نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران بعنوان یک قدرت منطقه ای طی یک دهه گذشته حضوری جدی و فعال در منطقه داشته و امروز نیز تمام کوشش هر سه کشور در حوزه دریا بر پایه این بوده که امنیت و ایمنی دریانوردی را تأمین نمایند.

وی با بیان اینکه سه کشور ایران، چین و روسیه، تأمین امنیت و ایمنی دریانوردی را فارغ از ائتلاف های غربی و به صورت مستقل انجام می دهند، اضافه نمود: در کنار هم قرار گرفتن این 3 کشور همراه با احترام متقابل بسیار حائز اهمیت است.

امیر دریادار ایرانی ادامه داد: با توجه اینکه طی دو سال گذشته فرایند به گونه ای بوده که امروز هماهنگی سه کشور در بالاترین سطح خود واقع شده است، کشورهای چین و روسیه هر دو با ترکیبی متفاوت تر از سال های گذشته و با رزم ناوها و ناوشکن ها در این رزمایش حاضر شده اند و این باعث شده که پیچیدگی ترکیب تجهیزاتی بالاتر برود و تعداد نفرات درگیر رزمایش نیز افزایش یافته است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: این نشان می دهد که هر سه کشور در این رزمایش به حدی به هم نزدیک شده اند که هر کدام می توانند چنین عده و عُده ای را مدیریت و فرماندهی نمایند و کار مشترکی را برای جامعه بین المللی در صحنه دریا انجام بدهند.

وی در تشریح آورده های تجارب بین المللی برای نیروی دریایی ارتش، مطرح کرد: مهمترین آورده اش این است که نیروی دریایی توانسته منشور ما می توانیم که در جامعه ایرانی نهادینه شده است را به جامعه جهانی نشان بدهد، در واقع ما ارائه دهنده توانمندی، اقتدار و سدشکن مردم عزیز ایران هستیم.

امیر دریادار ایرانی اظهار داشت: ما با همین پشتوانه مردمی توانسته ایم رشد داشته باشیم و همه این تجارب باعث شده که در جهان همه به این نتیجه برسند که با ایرانی ها باید با احترام صحبت کرد چون ما مردمانی هستیم که هرگاه اراده کنیم در هر نقطه ای و در چارچوب قوانین بین المللی حضور خواهیم یافت و اجازه نمی دهیم کسی نگاهی تعدی گرایانه به ما داشته باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 2007

به "تور ارزان روسیه: هماهنگی ایران، چین و روسیه در بالاترین سطح واقع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان روسیه: هماهنگی ایران، چین و روسیه در بالاترین سطح واقع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید