همیلتون: اگر تعداد رقابت های هر فصل به عدد 25 برسد، دیگر مسابقه نمی دهم

به گزارش مجله جگوار، قهرمان پنج دوره از مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک دنیا نسبت به افزایش مسابقات در فصل های آتی انتقاد کرد.

همیلتون: اگر تعداد رقابت های هر فصل به عدد 25 برسد، دیگر مسابقه نمی دهم

به گزارش مجله جگوار، در حالی که میزبانی ویتنام در مسابقات فرمول یک فصل 2020 قطعی شده است، مسئولان برگزاری F1 به دنبال آن هستند تا گرندپری های میامی و زاندوورت (هلند) را نیز به تقویم مسابقات اضافه نمایند. به این ترتیب ممکن است تعداد گرندپری های هر فصل به 23 یا 24 برسد.

مسابقات فصل 2019 برای نخستین بار از فصل 1963 از ماه مارس شروع و در ماه دسامبر به انتها می رسد. لوئیس همیلتون، راننده انگلیسی تیم مرسدس که در نوزدهمین گرندپری این فصل به پنجمین عنوان قهرمانی خود رسید در مورد افزایش تعداد مسابقات هر فصل گفت: به نظر می رسد که فصل آینده باید در 25 گرندپری شرکت کنیم. به شخصه احساس خوبی در این مورد ندارم. به نظر من برگزاری 18 گرندپری در هر فصل عالی است.

وی ادامه داد: من کسی هستم که واقعاً مسابقه دادن را دوست دارم، ولی هر فصل رقابت های F1 خیلی طولانی است و ما مدت بسیار زیادی از خانواده خود دور هستیم. با اضافه شدن تعداد مسابقات، فصل استراحت ما کوتاه تر می گردد و ما باید پس از مدت کمی به مسابقات برگردیم که این خیلی سخت است.

همیلتون در انتها گفت: مطمئن باشید اگر تعداد مسابقات هر فصل به عدد 25 برسد، من دیگر در فرمول یک نخواهم بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 فروردین 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 89

به "همیلتون: اگر تعداد رقابت های هر فصل به عدد 25 برسد، دیگر مسابقه نمی دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همیلتون: اگر تعداد رقابت های هر فصل به عدد 25 برسد، دیگر مسابقه نمی دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید