(ویدیو) خلاصه بازی الدحیل قطر 4 - 3 استقلال ایران 1 اردیبهشت 00

به گزارش مجله جگوار، استقلال ایران و الدحیل قطر در ادامه دیدارهای هفته سوم از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت 22:15 چهارشنبه شب و در استادیوم ملک عبدالله شهر جده مقابل هم صف آرایی کردند که این مسابقه با فزونی 4 بر 3 الدحیل به انتها رسید.

(ویدیو) خلاصه بازی الدحیل قطر 4 - 3 استقلال ایران 1 اردیبهشت 00

همراه ما باشید و با تور قطر ارزان از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

امیر ارسلان مطهری (4)، شیخ دیاباته (34) و فرشید اسماعیلی (74) برای آبی پوشان گلزنی کردند و میشاییل اولونگا (10، 27 و 85) و عبدالله الاحراق (43)، گل های الدحیل را به ثمر رساندند. این نتیجه باعث شد نمایندگان ایران نخستین شکست خود را در لیگ قهرمانان آسیا 2021 متحمل شوند و اولین باخت استقلال از زمان بازگشت فرهاد مجیدی رقم بخورد. الدحیل با هفت امتیاز به صدر جدول گروه C صعود و استقلال با شش امتیاز، به رتبه دوم سقوط کرد.

ترکیب الدحیل

صلاح زکریا، محمد موسی (75 - احمد یاسر)، مهدی بن عطیه، بسام الراوی، ادمیلسون جونیور، کریم بوضیاف، عبدالله الاحرق (75 - اسماعیل محمد)، سلطان البریک، المعز علی (89 - محمد مونتاری)، علی کریمی و مایکل اولونگا.

ترکیب استقلال

رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، سیداحمد موسوی (50 - وریا غفوری)، محمد نادری (59 - هروویه میلیچ)، مسعود ریگی (50 - مهدی مهدی پور)، آرش رضاوند (86 - داریوش شجاعیان)، فرشید اسماعیلی، ارسلان مطهری (86 - آرمان رمضانی)، شیخ دیاباته و مهدی قایدی.

داور: عارف میر

دقیقه 4: در اولین حمله جدی استقلال، سانتر احمد موسوی روی سر ارسلان مطهری فرود آمد و ضربه سر این بازیکن به تور دروازه الدحیل بوسه زد.

دقیقه 10: پاس در عمق عبدالله الاحرق به ادمیلسون رسید که ضربه او توسط رشید مظاهری مهار شد. این خاتمه کار نبود و مایکل اولونگا توپ برگشتی را وارد دروازه استقلال کرد.

دقیقه 6: پاس در عمق خوب موسوی به شیخ دیاباته رسید و او را با دروازه بان تک به تک کرد، اما سوت داور به معنای حضور دیاباته در منطقه آفساید بود.

دقیقه 19: مهدی قایدی با پاسی هوشمندانه، توپ را به فرشید اسماعیلی رساند و او در شرایط تک به تک با صلاح زکریا بود. کاپیتان استقلال در این صحنه تصمیم به زدن ضربه چیپ گرفت که شوت آرامش در دستان دروازه بان الدحیل نهاده شد.

دقیقه 22: پس از سانتر ادمیلسون برای اولونگا، او بالاتر از سر محمدحسین مرادمند به توپ ضربه زد که رشید مظاهری این توپ را به سادگی مهار کرد.

دقیقه 24: شوت از راه دور مسعود ریگی توسط دروازه بان الدحیل دور شد. در ادامه سانتر فرشید اسماعیلی به دیاباته رسید و دروازه بان الدحیل، ضربه شیخ را با نوک انگشتان خود دور کرد. هر چند داور مسابقه، رأی به خطای دیاباته روی بن عطیه داده بود.

دقیقه 25: پاس در عمق البریک به معز علی رسید که تکل بلند مرادمند روی پای کاپیتان الدحیل، توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 27: پس از اینکه ریگی در قلب دفاع استقلال صاحب توپ شد، کوشش کرد آن را به سیاوش یزدانی برساند. پاس بسیار بد و مهلک ریگی به اولونگا رسید تا او که با مظاهری تک به تک بود، توپ را در دروازه استقلال جای دهد.

دقیقه 30: سانتر محمد نادری در اختیار زکریا نهاده شد که نتوانست توپ را در دست نگه دارد و توپ روی زمین فرود آمد. دروازه بان الدحیل سپس اشتباه خود را جبران کرد و توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 34: مطهری هنگام ورود به محوطه جریمه، پاس در عمق اسماعیلی را دریافت کرد و پاس رو به جلوی خود را به دیاباته رساند. ضربه تمام کننده مهاجم اهل اقتصادی استقلال از بین پاهای دروازه بان الدحیل عبور کرد و بازی مساوی شد.

دقیقه 37: حرکت تکنیکی قایدی در گوشه محوطه جریمه، موقعیت بسیار خوبی برای استقلال ایجاد کرد و مهاجم جوان آبی ها، توپ را به دیاباته رساند. ضربه مهاجم سه گله استقلال در لیگ قهرمانان آسیا مقابل دروازه خالی راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه 38: سانتر زیبای قایدی از نقطه کرنر روی پای مطهری فرود آمد که ضربه او توسط صلاح زکریا مهار شد.

دقیقه 43: در غافلگیری مدافعان استقلال، سلطان البریک از سمت چپ دفاع آبی ها صاحب توپ شد که سانتر او با عبور از همه بازیکنان، زیر پای معز علی نهاده شد. او بلافاصله سانتری زمینی برای عبدالله الاحرق ارسال کرد که ضربه این بازیکن وارد دروازه استقلال شد.

دقیقه 1+45: شوت علی کریمی از پشت محوطه جریمه با فاصله ای نزدیک، از کنار دروازه مظاهری به بیرون رفت.

دقیقه 51: دیاباته در شرایط پشت به دروازه الدحیل، توپ را به قایدی رساند که ضربه او از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 56: مهدی قایدی پس از ورود به محوطه جریمه الدحیل با استفاده از سرعت و تکنیک خود، با تکل محمد موسی متوقف شد. در شرایطی که استقلالی ها معتقد به خطای پنالتی بودند و به نظر می رسید حق با آنهاست، داور لبنانی بازی چنین اعتقادی نداشت.

دقیقه 59: معز علی پس از برخورد با فرشید اسماعیلی روی زمین افتاد که ابراهیم میر، اعتقادی به خطا نداشت. علی پس از آن به داور مسابقه اعتراض کرد که با کارت زرد داور روبرو شد.

دقیقه 63: ادمیلسون جونیور از میانه زمین توپ را دریافت و از وریا غفوری عبور کرد. ادمیلسون سپس وارد محوطه جریمه شد که ضربه او از بالای دروازه آبی ها به بیرون رفت.

دقیقه 66: سانتر هافبک های استقلال پس از اشتباه بسام الراوی، به دیاباته رسید که او نتوانست از این موقعیت استفاده کند. مهاجم استقلال به دلیل ارتکاب خطای خطرناک روی دروازه بان الدحیل کارت زرد گرفت.

دقیقه 74: کرنر نماینده ایران از سمت چپ دروازه الدحیل روی سر دیاباته فرود آمد. ضربه سر مهاجم استقلال پس از برخورد به مطهری بلوکه شد که فرشید اسماعیلی با حضور به موقع خود، گل تساوی استقلال را به ثمر رساند.

دقیقه 77: مهدی قایدی با خطا متوقف شد که فرهاد مجیدی به دلیل عدم استفاده داور از کارت زرد خود، به ابراهیم میر اعتراض کرد. همین اعتراض باعث شد میر به مجیدی اخطار دهد.

دقیقه 81: قایدی به زیبایی توانست اسماعیل محمد را دریبل کند. او سپس وارد محوطه جریمه نماینده قطر شد و توپ را به فرشید اسماعیلی رساند که ضربه او پس از بخورد به مدافعان الدحیل راهی کرنر شد.

دقیقه 85: ارسال محمد اسماعیل در محوطه جریمه استقلال و در غفلت آبی پوشان، به میشاییل اولونگا رسید که این مهاجم کنیایی، گل سوم خود و گل چهارم الدحیل را به ثمر رساند.

دقیقه 1+90: شوت زیبای اسماعیلی با پای چپ از کنار دروازه الدحیل به زمین بیرون رفت.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1608

به "(ویدیو) خلاصه بازی الدحیل قطر 4 - 3 استقلال ایران 1 اردیبهشت 00" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدیو) خلاصه بازی الدحیل قطر 4 - 3 استقلال ایران 1 اردیبهشت 00"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید