پرسپولیس به درد فصل گذشته استقلال مبتلا شد، دو تیم در یک تیم!

به گزارش مجله جگوار، به گزارش خبرنگاران، شکست سرخ پوشان تهران در سوپرجام و از دست رفتن این جام عواقبی به مراتب بیشتر از ناکامی در فتح سوپرجام برای باشگاه پرسپولیس داشت و یکی از مهم ترین عواقب آن شعله ور شدن آتش زیر خاکستر اختلافات مدیریت و تیم فنی باشگاه شد تا اختلافاتی که از قبل قابل پیش بینی بود کاملاً علنی و آشکار گردد.

پرسپولیس به درد فصل گذشته استقلال مبتلا شد، دو تیم در یک تیم!

پرسپولیس این روزها کاملاً دو شقه شده و می توان آن را به دو تیم جزئی تر تفکیک کرد. تیم اول متشکل از تیم مدیریت با رهبری رضا درویش و تیم دوم تیم فنی و بازیکنان با رهبری یحیی گل محمدی و قرار گرفتن این دو تیم در مقابل هم و هدف گرفتن طرف مقابل با اولویت حذف کردن، اتفاقی است که در نهایت برای هیچیک از طرفین سود ندارد.

در حالی پرسپولیس در آتش اختلافات درونی خود می سوزد که در نقطه مقابل باشگاه استقلال پس از سال ها تنش به ساحل آرامش رسیده و در سایه همین آرامش که حاصل هماهنگی مدیریت و تیم فنی به دست آمده، کم دغدغه تر از همواره به فکر بالا بردن جام قهرمانی لیگ در انتها فصل است؛ و همین شرایط استقلال حساسیت را روی پرسپولیس بالاتر برده و به تنش های این تیم دامن می زند.

کاملاً طبیعی است که طرفداران پرسپولیس با مقایسه شرایط تیم شأن با رقیب سنتی بیشتر از شرایط موجود خشمگین شده و فشار بیشتری را برای حل معضلات تیم شأن به مسئولین بالادستی وارد نمایند.

شرایط این فصل پرسپولیس شباهت زیادی به شرایط سالهای قبل استقلال و به خصوص فصل گذشته این تیم دارد. فصل گذشته هم اختلافات بین فرهاد مجیدی و احمد مددی مدیرعامل وقت آبی پوشان بالا گرفته بود و طرفین مصاحبه هایی هم علیه یکدیگر انجام دادند.

فصل گذشته استقلال به دو تیم تقسیم شده بود که و یک طرف باشگاه با سردستگی احمد مددی قرار داشت و در سمت دیگر مجیدی و تیمش حضور داشتند. به جز مجیدی و مددی که جبهه گیری شأن علیه هم آشکار شده بود، در چند نوبت بازیکنان و دیگر اعضای کادر فنی علیه تیم مدیریت و سیاست های باشگاه مصاحبه کردند و در نقطه مقابل هم بعضی از نزدیکان به مددی در تیم مدیریت در چند نوبت از خجالت مجیدی و نفراتش در آمدند.

در فصل جاری استقلال با مدیریت مصطفی آجورلو و هماهنگی های ویژه بین او و فرهاد مجیدی و سیاست های مبتنی بر سال ها تجربه با ارزش در حوزه مدیریت فوتبال به ساحل آرامش رسیده و در سایه این آرامش نتایج خوبی در جام حذفی و لیگ می گیرد و طرفداران این تیم هم از شرایط رضایت دارند؛ این در حالی است که پرسپولیس با شباهت های زیادی که به شرایط فصل گذشته استقلال دارد، نتوانسته به ثبات برسد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 فروردین 1401 بروزرسانی: 7 فروردین 1401 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 2042

به "پرسپولیس به درد فصل گذشته استقلال مبتلا شد، دو تیم در یک تیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس به درد فصل گذشته استقلال مبتلا شد، دو تیم در یک تیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید