چرا آپارتمان های نقلی فروش نمی فرایند؟

به گزارش مجله جگوار، با بالا رفتن قیمت مسکن و رسیدن به 24 میلیون تومان در هر متر مربع، بی رمقی به بازار معاملات آپارتمان های نقلی نیز تسری پیدا نموده است.

چرا آپارتمان های نقلی فروش نمی فرایند؟

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد حریق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

بازار فروش آپارتمان های تا 800 میلیون تومان و نقلی که در هر شرایطی نسبت به سایر نواحی بازار مسکن، پرتقاضاتر محسوب می گردد، در هفته های اخیر با بی رمقی بیش از پیش روبه رو شده است.

به گزارش خبرنگاران، آپارتمان های نقلی با توجه به اینکه در زمره گروه متراژی پرتقاضا در بازار ملک دسته بندی می گردد، حتی در اوج شرایط رکود هم خواستار دارد و حداقل تقاضا در این بخش از بازار فارغ از اینکه معاملات در فاز رونق واقع شده است یا رکود، همیشه وجود دارد. این در حالی است که در هفته های اخیر از یکسو تحت تاثیر فضای رکودی حاکم بر کل بازار مسکن و از سوی دیگر تحت تاثیر همزمانی این ایام با محرم و صفر که رغبت به معاملات عظیم به شکل سنتی در جامعه کاهش پیدا می نماید، میزان تقاضای موثر در حال جست و جو در بازار آپارتمان های نقلی نیز کاهش قابل توجهی یافته و بی رمقی از سایر گروه های متراژی به نقلی ها نیز سرایت نموده است؛ موضوعی که از نظر واسطه های ملکی دور نمانده است.

هم اکنون میزان عرضه در بازار آپارتمان های نقلی تا حدودی قابل قبول است و در محدوده بودجه تا 800 میلیون تومان می توان آپارتمان های میان سال نقلی در نقاط مختلف تهران را برای خرید جست و جو کرد. در منطقه چهار محله جشنواره و هنگام، در منطقه هفت محله های مختلفی از قبیل سبلان، نظام آباد، اجاره دار و نظایر آن، در منطقه 14 محله های 17 شهریور، محلاتی و پیروزی و در منطقه 12 محله های دروازه شمیران و دیگر محله های ارزان این منطقه کاندیدای مناسب جست و جو برای متقاضیان آپارتمان های قیمت مناسب به شمار می فرایند.

با توجه به اینکه، اکنون دیگر خانه اولی ها نیز می توانند آپارتمان های تا 20 سال ساخت خریداری نمایند، جست وجو در میان این گزینه ها می تواند آنها را به مطلوب یعنی خانه دار شدن برساند؛ هر چند ممکن است خانه خریداری شده شرایط ایده آل سکونت بلندمدت آنها را نداشته باشد، اما کمترین مزیت این نوع خرید، در امان ماندن نقدینگی از عوارض تورم در کشور و سوار شدن بر موج تغییرات قیمتی ملک است تا آنها بتوانند در سال های آینده با تقویت بودجه خود، خانه مناسب تر را راحت تر خریداری نمایند.

یافتن آپارتمان های نقلی در بخش هایی از مناطق 9 تا 11 و در محله هایی همچون نواب و مشیریه نیز شدنی است، اما تعداد آگهی های عرضه شده در این مناطق کمتر از محله هایی است که پیش تر به آنها اشاره شد.

در جدول زیر قیمت روز خانه در تهران و آپارتمان های تا 800 میلیون تومان ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب قیمت پاییزی خانه و آپارتمان در تهران را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1212

به "چرا آپارتمان های نقلی فروش نمی فرایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا آپارتمان های نقلی فروش نمی فرایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید