10 هتل ارزان پاتایا از نگاه گردشگران

به گزارش مجله جگوار، پاتایا یکی از مشهورترین سواحل در جنوب تایلند است و هتل های بسیاری برای پذیرایی از گردشگران بین المللی در این ناحیه تاسیس شده اند. از این رو، در ادامه از فهرست به معرفی تعدادی از ارزان ترین هتل های پاتایا از نگاه گردشگران خواهیم پرداخت.

10 هتل ارزان پاتایا از نگاه گردشگران

از سفر با تور پاتایا لذت ببرید.

تایلند دارای سواحل و جزیره های بسیار زیبایی به ویژه در ناحیه جنوبی است و از این رو، سالانه گردشگران بسیاری برای گذران تعطیلات و استفاده از این جاذبه های بکر و طبیعی روانه سواحل جنوبی تایلند می شوند.

در این میان پاتایا یکی از مشهورترین مراکز توریستی این کشور محسوب می گردد و از این رو، هتل های بسیاری در این ناحیه به منظور رفاه حال گردشگران تاسیس شده اند. هتل های پاتایا تنوع گسترده ای دارند.

از آنجایی که بنا به دلایل مختلف امکان اقامت در هتل های لوکس برای همه فراهم نیست، بنابراین در ادامه تعدادی از هتل های ارزان تر پاتایا با امکانات مناسب معرفی خواهند شد.

لیست هتل ها:

 • Miracle Suite
 • LK Legend
 • Premier Inn پاتایا
 • E-outfitting Boutique Hotel پاتایا
 • The Residence Garden
 • Baywalk Residence پاتایا
 • جومتین Beach Penthouses
 • LK Metropole
 • Basaya Beach Hotel & Resort
 • Tweet Tweet Nest پاتایا

1. هتل میراکل سوئیت (Miracle Suite)

هتل میراکل سوئیت در فاصله 10 دقیقه (رانندگی) از ساحل پاتایا و 90 دقیقه از فرودگاه بین المللی سوارنابومی واقع شده است. علاوه بر این باشگاه گلف در شعاع 3 کیلومتری از این هتل واقع است. چیدمان کلیه اتاق های این هتل به سبک اروپایی و دارای بالکن اختصاصی بوده و از جمله امکانات رفاهی آن ها می توان به تلویزیون تخت، چای ساز و قهوه ساز، وان و دوش های بارانی اشاره نمود. همچنین هتل دارای استخر سرپوشیده و روباز به همراه سالن ورزشی است. رستوران هتل همه روزه صبحانه متنوعی برگرفته از غذاهای بین المللی را به مهمانان عرضه می نماید.

 • این هتل دارای 3 ستاره و 210 اتاق است.
 • امکانات هتل: حمام سنتی، سونا، اینترنت و پارکینگ رایگان، پذیرش 24 ساعته، ترانسفر، اتاق جلسه و کنفرانس، سرویس اتاق، فضای مخصوص برای استعمال سیگار، اتاق های خانوادگی، کارکنان مسلط به زبان های تایلندی و انگلیسی

2. هتل ال کی لجند (LK Legend)

هتل ال کی لجند هتلی است که با وجود تعداد ستاره ها کاملا لوکس محسوب می گردد و در فاصله 15 رانندگی از ساحل پاتایا واقع شده است. از جمله امکانات رفاهی هتل می توان به آبشار مصنوعی، سالن ورزشی مجهز، اتاق های مدرن مجهز به مبلمان و بخش نشیمن به همراه بالکن اختصاصی اشاره نمود. همچنین مهمانان می توانند از خدمات هتل مانند راهنمای تهیه و رزرو تهیه بلیط به صورت 24 ساعته، خشکشویی و فروشگاه هتل استفاده نمایند. رستوران هتل نیز انواع مختلفی از غذاهای غربی و سنتی تایلند را در فضای کنار استخر برای وعده های غذایی سرو می نماید.

 • این هتل دارای 3 ستاره و 129 اتاق است.
 • امکانات هتل: استخر روباز، باغ، اینترنت و پارکینگ رایگان، ترانسفر فرودگاهی، پذیرش 24 ساعته، سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، اتاق های خانوادگی

3. هتل پرمیر (Premier Inn پاتایا)

هتل پرمیر نیز یکی دیگر از هتل های حومه خیابان واکینگ پاتایا است، 2.7 کیلومتر از اوت لت مال پاتایا و 86 کیلومتر از فرودگاه بین المللی سوارنابومی بانکوک فاصله دارد. هتل پرمیر دارای امکانات بسیار خوبی مانند استخر روباز، سالن ورزشی، اینترنت رایگان، اتاق های مجهز به تلویزیون تخت، یخچال و مبل راحتی و حمام مجهز به سشوار است. همچنین مهمانان می توانند از غذاهای بین المللی و لذیذ سرو شده در رستوران هتل لذت ببرند.

 • این هتل دارای 3 ستاره و 164 اتاق است.
 • امکانات هتل: پارکینگ رایگان، سرویس روزانه اتاق، صرافی، خشکشویی، میز پذیرش 24 ساعته، سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، امکانات برای مهمانان دارای مسائل جسمی و حرکتی، اتاق های افراد غیر سیگاری، کارکنان مسلط به زبان های چینی، تایلندی و انگلیسی

4. هتل بوتیک ای-اوت فیتینگ (E-outfitting Boutique Hotel پاتایا)

یکی از بهترین هتل های پاتایا که در در فاصله 600 متری از خیابان پاتایا و 31 کیلومتری از فرودگاه بین المللی یو-تاپائو پاتایا واقع شده است. کلیه اتاق های هتل بوتیک ای-اوت فیتینگ مجهز به تلویزیون تخت و حمام اختصاصی است. البته برخلاف سایر هتل ها فقط تعدادی از اتاق ها دارای بالکن اختصاصی هستند.

 • این هتل دارای 3 ستاره و 45 اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس و باغ، اسنک بار، اینترنت و پارکینگ رایگان، چک این. چک اوت اختصاصی و اکسپرس، نگهداری چمدان، خدمات تهیه بلیط، میز تور، پذیرش 24 ساعته، خشکشویی، ترانسفر فرودگاهی، فضای مخصوص افراد سیگاری، سیستم تهویه مطبوع، سوئیت ماه عسل، خدمات اتاق، کارکنان مسلط به زبان های چینی، تایلندی و انگلیسی

5. رزیدانس گاردن (The Residence Garden)

هتل رزیدانس گاردن فقط 8 دقیقه با ساحل پاتایا فاصله دارد و با 90 دقیقه رانندگی می توان به فرودگاه بین المللی سوارنابومی دسترسی پیدا کرد. علاوه بر این، هتل در ناحیه ای آرام در جنوب پاتایا واقع شده است و در عین حال با برخورداری از امکاناتی مانند 2 استخر، اتاق های دارای بالکن اختصاصی، تلویزیون تخت و گاو صندوق، فضای نشیمن فضای بسیار مناسبی برای استراحت و گذران تعطیلات است. علاوه بر این، رستوران کاپیتان کورنر انواع مختلفی از غذاهای خوشمزه مانند استیک و غذاهای دریایی را در کنار برنامه های سرگرمی به مهمانان عرضه می نماید.

 • این هتل دارای 3 ستاره و 70 تاق است.
 • امکانات هتل: سیستم تهویه مطبوع، اتاق های افراد غیر سیگاری، خدمات اتاق، اینترنت و پارکینگ رایگان، ترانسفر فرودگاهی، نگهداری چمدان، میز تور، صرافی، پذیرش 24 ساعته، خشکشویی، اتاق جلسه و کنفرانس

6. هتل رزیدانس بی واک (Baywalk Residence پاتایا)

هتل رزیدانس بی واک در ساحل زیبای پاتایا در نزدیکی مکان هایی مانند خیابان واکینگ، رویال گاردن پلازا و مرکز فستیوال ساحل پاتایا واقع شده است. به منظور رفاه حال مسافران امکانات متعددی از جمله استخر روباز، اتاق های مجهز به مبلمان چوبی، بالکن اختصاصی و تلویزیون تخت و .... تعبیه شده است.

 • این هتل دارای 3 ستاره و 70 اتاق است.
 • امکانات هتل: تراس آفتاب گیر، غواصی، رستوران دارای سلف صبحانه، اینترنت و پارکینگ رایگان، دستگاه خودپرداز، نگهداری چمدان، میز تور، سالن زیبایی، خشکشویی، پذیرش 24 ساعته، فضای مخصوص استعمال سیگار، سیستم تهویه مطبوع، فروشگاه ها، صندوق امانات، اتاق های مخصوص افراد غیر سیگاری، کارکنان مسلط به زبان تایلندی و انگلیسی

7. هتل ساحلی جومتین (جومتین Beach Penthouses)

هتل ساحلی جومتین در کنار ساحل پاتایا، 30 دقیقه (رانندگی) از باشگاه های گلف و 90 دقیقه از فرودگاه بین المللی سوارنابومی واقع شده است. هتل جومتین به دلیل برخورداری از امکاناتی نظیر استخر روباز، اینترنت و پارکینگ رایگان و سرپوشیده، سالن ورزشی، کرایه خودرو و ... در حد همتایان 5 ستاره خود واقع شده است. اتاق های هتل دارای بالکن های اختصاصی مبله و آپارتمان ها مجهز به مبلمان مدرن به همراه تلویزیون های متصل به شبکه های کابلی هستند.

 • این هتل دارای 3 ستاره و 55 اتاق.آپارتمان است.
 • امکانات هتل: سیستم تهویه مطبوع، اتاق های خانوادگی و غیرسیگاری، سالن ورزشی، باغ، نگهداری چمدان، صرافی، صندوق امانات، خشکشویی، کارکنان مسلط به زبان های تایلندی، انگلیسی و دانمارکی

8. هتل ال کی متروپل (LK Metropole)

هتل ای کی متروپل در فاصله 5 دقیقه پیاده روی از ساحل، 650 متری از مراکز تفریحی مانند مرکز فستیوال ساحل پاتایا واقع شده است. همچنین فاصله این هتل تا خیابان واکینگ پاتایا در حدود 1.1 کیلومتر و 85 کیلومتری فرودگاه بین المللی سوارنابومی است.

این اقامتگاه دارای هتل آپارتمان هایی مدرن، استخر روباز و پذیرش 24 ساعته است. همچنین اتاق های هتل نیز مجهز به مبلمان چوبی، تلویزیون تخت، بالکن اختصاصی و نمایگشر دی وی دی است. علاوه بر این امکانات رفاهی، مهمانان می توانند از خدماتی مانند ماساژ در مرکز اسپا، تمرین های سالن ورزشی، خشکشویی، ترانسفر فرودگاهی، رستوران با سلف صبحانه و غذاهای تایلندی و غربی برای ناهار و شام استفاده نمایند.

 • این هتل دارای 3 ستاره و 153 اتاق است.
 • امکانات هتل: اینترنت و پارکینگ رایگان، خدمات اتاق، فضای مخصوص افراد سیگاری، صندوق امانات و اتاق های غیر سیگاری

9. هتل و اقامتگاه ساحلی باسایا (Basaya Beach Hotel & Resort)

هتل باسایا در کنار ساحل واقع شده است و فقط با 500 متر پیاده روی می توان به خیابان واکینگ پاتایا دسترسی پیدا کرد. همچنین فرودگاه بین المللی سوارنابومی در فاصله 90 دقیقه ای (رانندگی) از این هتل واقع است. هتل دارای امکانات رفاهی متعددی از جمله استخر روباز 25 متری، اتاق های دارای منظره روبه استخر، شهر یا دریا، صندوق امانات، زمین تنیس و بدمینتون، میز تور، فرودشگاه هدایا و سالن زیبایی است. همچنین خدمات جانبی نظیر ماساژ تایلندی نیز به مهمانان ارائه می گردد.

 • این هتل دارای 3 ستاره و 148 اتاق است.
 • امکانات هتل: رستوران، سلف صبحانه با غذاهای بین المللی، کارائوکه، خشکشویی، صرافی، راهنمای تهیه و رزرو بلیط، خودپرداز آنلاین، پذیرش 24 ساعته، اتاق جلسه، کارکنان مسلط به انگلیسی و تایلندی

10. هتل لانه پرنده (Tweet Tweet Nest پاتایا)

هتل لانه پرنده دارای فضا و چیدمانی بسیار خاص است و در فاصله 4 دقیقه از ساحل واقع شده است. همچنین مراکزی مانند مرکز فستیوال پاتایا و فرودگاه بین المللی سوارنابومی به ترتیب در فاصله 100 متری و 85 کیلومتری از محل هتل قرار دارند. اتا ق های هتل مجهز به تلویزیون های تخت متصل به شبکه های کابلی و ماهواره ای، بالکن اختصاصی، کتری برقی، گاو صندوق و یخچال هستند. علاوه بر این، رستوران های محلی در فاصله 5 دقیقه ای از هتل قرار دارند.

 • این هتل دارای 3 ستاره و 29 اتاق است.
 • امکانات هتل: پذیرش 24 ساعته، فضای مخصوص افراد سیگاری، آسانسور، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی و تایلندی
 • در حال حاضر، هزینه اقامت در این هتل ها بین 200,000 تا 400,000 تومان به ازای هر شب اقامت است.
منبع: کجارو / booking.com
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 553

به "10 هتل ارزان پاتایا از نگاه گردشگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 هتل ارزان پاتایا از نگاه گردشگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید