اسناد میرسلیم از رشوه 65 میلیاردی به مجلس رسید؟

به گزارش مجله جگوار، موسی غضنفرآبادی سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار ارائه اسناد ادعایی مصطفی میرسلیم در خصوص رشوه 65 میلیارد تومانی شد.

اسناد میرسلیم از رشوه 65 میلیاردی به مجلس رسید؟

به گزارش مهر، موسی غضنفرآبادی درباره آخرین پرونده های واصله به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، گفت: گزارش هایی به این هیأت واصل شده که بعضاً این گزارش ها بدون مشخصات و فاقد امضا است و معمولاً چنین گزارش هایی مورد توجه قرار نمی گیرد؛ مگر آنکه هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان تشخیص دهد که این گزارش درست است و باید مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی ادامه داد: تا به امروز فقط یک شکایت در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان ثبت شده که مربوط به شکایت رئیس کمیسیون عمران مجلس از مصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران است.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان افزود: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در جلسه ای از میرسلیم دعوت کرد تا مستندات خود را درباره ادعای رشوه 65 میلیاردی به یکی از نمایندگان مجلس دهم ارائه کند که در آن جلسه این مستندات را ارائه نکرد.

غضنفرآبادی خاطرنشان کرد: بر این اساس، ما خاطرنشان کردیم در جلسه آینده هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان که چهارشنبه هفته جاری برگزار می شود، میرسلیم دلایل و مستندات خود را ارائه کند تا ما این مدارک و ادله را مورد بررسی قرار دهیم.

منبع: فرارو
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1239

به "اسناد میرسلیم از رشوه 65 میلیاردی به مجلس رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسناد میرسلیم از رشوه 65 میلیاردی به مجلس رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید