بازدید معاون گردشگری از مرکز رزرواسیون اقامت 24 در مشهر

به گزارش مجله جگوار، معاون گردشگری کشور در بازدید از مرکز رزرواسیون اقامت 24 برضرورت ورود این مجموعه به فروش عمده تاکید کرد.

بازدید معاون گردشگری از مرکز رزرواسیون اقامت 24 در مشهر

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، ولی تیموری عصر امروز 3 فروردین در بازدید از مرکز رزرواسیون اقامت 24 با بیان این مطلب اضافه کرد: فروش بین المللی تور و اقامت از الزامات توسعه گردشگری در کشور است.

وی با اشاره به ظرفیت های این مجموعه پیشنهاد کرد که در این زمینه نیز ورود پیدا کنند و گفت: در حال حاضر بیشتر سایت های رزرو به صورت فروش انفرادی فعالیت می کنند که این سفر انفرادی را تشویق می کند، در حالی که سیاست های فروش ما سفرهای برنامه ریزی شده است.

تیموری ادامه داد: سفرهای گروهی و تورهای برنامه ریزی شده موجب توزیع سفر می شود به همین دلیل در دستور کار ما قرار گرفته است و جزو سیاست های ما در حوزه گردشگری است.

در این بازدید سیدجواد موسوی مدیرکل نظارت برخدمات گردشگری کشور، محمدصادق براتی سرپرست معاونت زیارت استانداری خراسان رضوی، ابوالضل مکرمی فر مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ، مهدی فروزان مدیرکل امور رفاهی استانداری خراسان رضوی نیز حضور داشتند.

هم چنین در این شریعتی سیدصادق شریعتی با بیان این که بسته گردشگری را آنلاین به متقاضیان ارائه می کنیم، اضافه کرد: هتل، اقامتگاه بوم گردی و پرواز را از طریق اقامت24 ارائه می کنیم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر خدمات این مرکز با زبان های عربی و انگلیسی ارائه می شود و به زودی ارائه خدمات از طریق این مرکز با زبان های روسی و ترکی نیز انجام خواهد شد.

شریعتی اظهار کرد: در کنارمجموعه اقامت 24 یک شرکت دانش بنیان در حوزه گردشگری را به ثبت رسانده ایم تا ارائه خدمت به گردشگران را مبتنی بر دانش توسعه دهیم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 26 شهریور 1398 بروزرسانی: 26 شهریور 1398 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 273

به "بازدید معاون گردشگری از مرکز رزرواسیون اقامت 24 در مشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید معاون گردشگری از مرکز رزرواسیون اقامت 24 در مشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید