برطرف موانع یکپارچه سازی زیرساخت حمل ونقل متکی بر فناوری های پیشرفت

به گزارش مجله جگوار، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری،تهیه اطلس فناوری زیرساخت های آزمایشگاهی کشور در حوزه خودرو و قوای محرکه سه مجموعه دخیل در این عرصه را بر آن داشت تا یک همکاری مشترک را با هم شروع نمایند. کاری که قرار است تلاشی برای برطرف موانع یکپارچه سازی زیرساخت حمل ونقل متکی بر فناوری های پیشرفته باشد.

برطرف موانع یکپارچه سازی زیرساخت حمل ونقل متکی بر فناوری های پیشرفت

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونت توسعه صنایع حمل ونقل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برای تدوین اطلس فناوری زیرساخت های آزمایشگاهی کشور و برنامه ریزی برای تکمیل آنها در طراحی اجزا و قطعات در حوزه خودرو و قوای محرکه با هم همکاری می نمایند.

همچنین در این تفاهم نامه مشترک مقرر شده است شناسایی و اولویت بندی نیازهای روز کشور در حوزه آزمون های خودرویی، همکاری برای مشارکت شرکت های خودروساز و زنجیره تامین آنها به منظور توسعه مراکز تست و آزمون و ارائه مشاوره های تخصصی به نهادهای قانون گذار و سیاست گذار به منظور اولویت دهی به توسعه تجهیزات تست و آزمون خودرو در کشور در اولویت قرار گیرد.

بالا رفتن سطح استاندارد زیرمجموعه های خودرو، تکمیل آزمون، طراحی و ساخت خودرو و توانمندسازی زیرمجموعه های خودرویی کشور از جمله اهداف این تفاهم نامه همکاری است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1282

به "برطرف موانع یکپارچه سازی زیرساخت حمل ونقل متکی بر فناوری های پیشرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برطرف موانع یکپارچه سازی زیرساخت حمل ونقل متکی بر فناوری های پیشرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید