علی نژاد: رشته های اتومبیلرانی و موتورسواری، پربیننده اما مغفول هستند، افتتاح آکادمی، کمک بزرگی به تربیت قهرمانان می کند

به گزارش مجله جگوار، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: اتومبیلرانی و موتورسواری، رشته های پربیننده اما مغفول مانده هستند.

علی نژاد: رشته های اتومبیلرانی و موتورسواری، پربیننده اما مغفول هستند، افتتاح آکادمی، کمک بزرگی به تربیت قهرمانان می کند

به گزارش مجله جگوار، مهدی علی نژاد در مراسم افتتاح اولین آکادمی بین المللی اتومبیلرانی و موتورسواری گفت: با توجه به تاریخچه و قدمت رشته اتومبیلرانی و موتورسواری از جایگاه واقعی خود در جهان فاصله داریم.

معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش ادامه داد: این رشته علاقه مندان زیادی در کشور دارد و مهمترین رکن پیشرفت در آن، آموزش قهرمانان است.

وی گفت: افتتاح آکادمی، کمک بزرگی به تربیت قهرمانان در کلاس و استاندارد جهانی است. امیدواریم موتورسواری و اتومبیلرانی ایران جایگاه خوب و مناسبی در جهان پیدا کند.

علی نژاد شرح داد: این رشته قادر به جذب اسپانسرهای خوبی است و می تواند مولد و درآمدزا و در اقتصاد ورزش، موثر باشد.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: اتومبیلرانی و موتورسواری، رشته های پر بیننده ای هستند که در ایران، مغفول مانده است. امیدواریم ظرفیت های ناشناخته این دو رشته، شناسایی شود.

علی نژاد در سرانجام، پاسخ به سوالی در مورد هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را در مراسم افتتاح آکادمی اتومبیلرانی، کم لطفی به علاقمندان این رشته دانست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1120

به "علی نژاد: رشته های اتومبیلرانی و موتورسواری، پربیننده اما مغفول هستند، افتتاح آکادمی، کمک بزرگی به تربیت قهرمانان می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: رشته های اتومبیلرانی و موتورسواری، پربیننده اما مغفول هستند، افتتاح آکادمی، کمک بزرگی به تربیت قهرمانان می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید