قیمت بنزین تغییر می کند؟

به گزارش مجله جگوار، به گزارش خبرنگاران، آیا شابعه گرانی بنزین حقیقت دارد؟

قیمت بنزین تغییر می کند؟

به نقل از خبر آنلاین، علی اکبر نژادعلی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، با بیان اینکه هیچ ابلاغیه ای در خصوص حذف کارت سوخت جایگاه داران از چرخه عرضه بنزین نداشته ایم، گفت: شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده صحت نداره و روال مانند گذشته بوده.

او گفت: هیچ تغییری در شرایط ایجاد نشده است، ضمن آنکه قرار نیست که از تیرماه، کارت سوخت جایگاه داران برای سوختگیری با نرخ آزاد حذف شود.

وی با تأکید بر اینکه هیچ تصمیمی در خصوص نرخ بنزین گرفته نشده و اخبار منتشر شده در فضای مجازی و رسانه ای کشور در این خصوص تکذیب می شود، شرح داد: تغییری در نحوه توزیع بنزین در جایگاه های عرضه سوخت ایجاد نمی شود و قیمت بنزین یارانه ای 1500 تومان و بنزین آزاد نیز همچنان 3000 تومان خواهد بود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه هیچ کدام از جایگاه ها اجازه تغییر قیمت بنزین را ندارند، گفت: اگر جایگاهی چنین کاری انجام دهد با جدیت برخورد خواهیم کرد، بنابراین مردم نگران تغییر قیمت بنزین نباشند.

نژادعلی با تأکید بر اینکه سیستم سوخت رسانی مانند روال سابق خواهد بود و هیچ تغییری در برنامه ها ایجاد نشده و هرگونه تغییر و تحول از سوی شورای اطلاع رسانی دولت اعلام خواهد شد، اظهار کرد: جایگاه ها موظف به سوخت رسانی با قیمت های قبلی هستند و اگر موردی مشاهده شد مردم آن را به سامانه 09627 گزارش دهند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 19 تیر 1401 بروزرسانی: 19 تیر 1401 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 2127

به "قیمت بنزین تغییر می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت بنزین تغییر می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید