لباس عروس تسخیر شده توسط ارواح زندگی دختر جوان را سیاه کرد

به گزارش مجله جگوار، دختری آمریکایی از وجود یک روح در یک لباس عروس اطلاع داد و اقدام به فروش این لباس عجیب و شوم کرد.

لباس عروس تسخیر شده توسط ارواح زندگی دختر جوان را سیاه کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، دختری آمریکایی که یک لباس عروس در فیسبوک با قیمت 600 دلار برای فروش گذاشته است، از وجود ارواح در آن لباس اطلاع داد و گفت: این لباس عتیقه را هنگام پیاده روی در یک شهر قدیمی متروکه پیدا کردم و آن را به خانه بردم. من قصد داشتم آن را در جشن عروسی خود بپوشم اما یک سری اتفاقات باورنکردنی از جمله چیز هایی که خود به خود حرکت می نمایند، بو های نامشخص، دسته مگس ها و اشیای پرنده خاتمه مرا متقاعد کرد که روح موجود در این لباس خانه ام را آزار می دهد.

این دختر پس از پشت سر گذاشتن سلسله اتفاقات عجیبی، در اینباره گفت: در حالی که من و نامزدم در شهر کوچکی بین فیرفکس و کاربانادو در واشنگتن سرگردان بودیم، به یک شهر طلای باستانی برخوردیم که کاملا خالی از سکنه بود و ما هم آغاز به گشتن در این ویرانه کردیم. در یکی از بقایای یک کلبه کوچک، با این لباس عروس روبه رو شدم و با ترس آن را برداشتم تا برای عروسی ام از یک لباس تاریخی استفاده کنم. اما طولی نکشید که اوضاع بدتر شد. پس از یک هفته از وجود لباس در خانه، متوجه شدم که همه چیز در خانه آغاز به حرکت می نماید، ابتدا چیز های کوچک مانند جوراب اما بعدها باز شدن درکمد، مرا وحشت زده کرد.

او در ادامه گفت: سینی ها و ظروف به زمین می افتادند، بوی تخم مرغ های پوسیده در اتاق می پیچید، مگس ها روی شیشه های و دور درب ورودی جمع می شدند. اما وقتی که این لباس را به مادر شوهرم دادم همه چیز تغییر کرد و دیگر از آن اتفاقات خبری نبود. لازم به ذکر است او به دلیل اینکه مادر شوهرش گفته بود این لباس را در روز عروسی اش نپوشد به فروش گذاشته بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1443

به "لباس عروس تسخیر شده توسط ارواح زندگی دختر جوان را سیاه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لباس عروس تسخیر شده توسط ارواح زندگی دختر جوان را سیاه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید