محاسبه مصرف آزاد اینترنت زائران اربعین در قالب بسته های رومینگ

به گزارش مجله جگوار، همراه اول از محاسبه تمامی مصارف اینترنتی زائران اربعین در قالب بسته های ویژه این ایام خبر داد.

محاسبه مصرف آزاد اینترنت زائران اربعین در قالب بسته های رومینگ

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، هم زمان با انتها مراسم اربعین حسینی (ع) و بدنبال استقبال بی سابقه مشترکین همراه اول از خدمات رومینگ ارائه شده توسط این اپراتور، مصارف آزاد اینترنت رومینگ زائران در قالب بسته های رومینگ ویژه این ایام محاسبه خواهد شد.

این اطلاعیه با اشاره به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به اپراتور اول تلفن همراه، تاکید کرده است، تمامی مصارف اینترنتی زائران در قالب بسته های رومینگ ویژه ایام اربعین بازمحاسبه شده و مازاد پرداختی در صورت وجود به مشترکین بازگردانده خواهد شد.

همراه اول در این اطلاعیه تصریح کرده است: اساساً هزینه های رومینگ بر اساس نرخ اعلامی توسط اپراتورهای کشور میزبان معین می شود و در ارائه خدمت رومینگ به زائرین اربعین حسینی (ع) نیز بنای این اپراتور، ارائه خدمات رومینگ به قیمت تمام شده بوده و هزینه های مصرف تنها با لحاظ بهای های بین المللی و هزینه های ارزی پرداختی به اپراتورهای کشور میزبان محاسبه شده است.

بنا بر این اطلاعیه ما به التفاوت نرخ مصرف آزاد اینترنت و بسته های رومینگ در قالب بستانکاری در قبوض مشترکان دائمی و اعمال شارژ در حساب مشترکان اعتباری، منظور خواهد شد.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 524

به "محاسبه مصرف آزاد اینترنت زائران اربعین در قالب بسته های رومینگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محاسبه مصرف آزاد اینترنت زائران اربعین در قالب بسته های رومینگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید