مسئولان بهداشت درباره سلامت آدامس های نیکوتین دار اظهارات متناقض دارند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس از اظهارات متناقض مسئولان وزارت بهداشت درباره سلامت آدامس های نیکوتین دار انتقاد کرد.

مسئولان بهداشت درباره سلامت آدامس های نیکوتین دار اظهارات متناقض دارند

محمد جواد جمالی نوبندگانی، عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ، در واکنش به گزارش خبرنگاران، درباره سلامت آدامس های نیکوتین دار، ضمن انتقاد از اظهارات متناقض مسئولان وزارت بهداشت اظهار کرد: در این گزارش، سخنگوی سازمان غذا و دارو فروش آدامس های نیکوتین دار را مجاز می داند؛ اما معاون کل وزیر بهداشت این موضوع را به طور کامل رد نموده است.

جمالی نژاد بیان نمود: متأسفانه معاونت غذا و دارو که نهاد ناظر بر سلامت غذا و داروی مردم است، فروش و سلامت آدامس های نیکوتین دار را تأیید می نماید.

تاثیر منفی مصرف آدامس های نیکوتین دار بر سلامت بدن

این جراح عمومی توضیح داد: پزشکان معتقد هستند که مصرف مواد نیکوتین دار دارای اثرات و تبعات منفی است و به سلامت افراد آسیب می رساند.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: انتظار داریم تا مسئولان وزارت بهداشت عوارض محصولات نیکوتین دار به طور کاملا کارشناسی شده از متخصصان داخلی و غدد بپرسند.

این جراح عمومی بیان نمود: خوشبختانه در گزارشی که از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد چندین مورد از عوارض مصرف آدامس های نیکوتین دار نشان داده شده بود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی از خبرنگاران بازدید کرد + عکس

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تأکید کرد: امیدواریم به دنبال پخش این گزارش وزارت بهداشت یک نظر واحد درست و کارشناسی شده در این مورد اعلام کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مسئولان بهداشت درباره سلامت آدامس های نیکوتین دار اظهارات متناقض دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولان بهداشت درباره سلامت آدامس های نیکوتین دار اظهارات متناقض دارند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید