مقاله: برادران اسکات در مورد بازسازی خانه می گویند

به گزارش مجله جگوار، جاناتان می گوید پایین نگه داشتن بودجه برای بازسازی منزل لزوما به نتیجه خوب و درستی نخواهد رسید. این دو برادر پیشنهاد می دهند که برای انتخاب پیمانکار مناسب برای بازسازی خانه با چندین پیمانکار عالی مشورت و گفت و گو کنید تا بدانید که هزینه ها به چه شکلی خواهند بود. افراد زیادی وجود دارند که خود را با نام پیمانکار معرفی می کنند و برای این که منبع درآمدی داشته باشند، به حوزه بازسازی منزل وارد می شوند. این افراد عموما به سراغ بی کیفیت ترین وسایل می روند و همین مسئله فرآیند بازسازی خانه شما را نابود خواهد کرد.

مقاله: برادران اسکات در مورد بازسازی خانه می گویند

بسیاری از خریداران انتظار دارند که در زمان بازسازی خانه هزینه ها دقیقا همانی شود که محاسبه می کردند؛ اما باید گفت تقریبا پانزده درصد هزینه ها را باید برای هزینه بازسازی غیر منتظره کنار گذاشت. برای مثال شما دیواری را خراب می کنید تا برای آن یک جایگزین قرار دهید. در این زمان متوجه می شوید که سیم کشی خانه هم مشکل دارد، بنابراین مجبور می شوید مقداری از هزینه های خود را صرف برطرف کردن این مسئله نمایید، پس حتما در زمان بازسازی منزل به هزینه های غیر منتظره هم فکر کنید.

برای انتخاب پیمانکار برای بازسازی منزل خود شما باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید و با او به یک تفاهم کاری برسید. این موارد می توانند شامل انتخاب نوع و طرح کابینت و کمد، هزینه های نصب، طبقه بندی کارها و برنامه زمان بندی کارها شود. اگر پیمانکار توضیحات کافی برای طراحی خانه یا ضمانتی برای پایان کار ندارد، توصیه می کنیم به سراغ یک پیمانکار دیگر بروید، چرا که چنین پیمانکاری بازسازی خانه شما را دست کم گرفته است.

منبع مقاله: برادران اسکات در مورد بازسازی خانه می گویند

انتشار: 17 آبان 1400 بروزرسانی: 17 آبان 1400 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 1891

به "مقاله: برادران اسکات در مورد بازسازی خانه می گویند" امتیاز دهید

1 کاربر به "مقاله: برادران اسکات در مورد بازسازی خانه می گویند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: برادران اسکات در مورد بازسازی خانه می گویند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید