کاخ سفید: به توافق با ایران نزدیک شده ایم اما به کار بیشتری نیاز هست ، ترور پوتین موضع دولت بایدن نیست

به گزارش مجله جگوار، کاخ سفید ضمن اعلام نزدیک شدن به توافق با ایران در مذاکرات وین، مدعی شد که اولویت در هرگونه توافقی با ایران جلوگیری از دستیابی آن به سلاح هسته ای است.

کاخ سفید: به توافق با ایران نزدیک شده ایم اما به کار بیشتری نیاز هست ، ترور پوتین موضع دولت بایدن نیست

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، کاخ سفید از نزدیک بودن انعقاد توافق با ایران در مذاکرات وین خبر داد و اضافه کرد که، اما این امر به کار بیشتری نیاز دارد.

کاخ سفید در عین حال مدعی شد که اولویت در هرگونه توافق با ایران جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای است.

این در حالی است که کننده انگلیس در مذاکرات وین پیش از این گفته بود: دستیابی به توافق با ایران ممکن است و این کشور همچنان بر خطوط قرمز خود اصرار دارد.

رئیس هیئت مذاکره کننده انگلیس در مذاکرات وین برای لغو تحریم ها علیه ایران و احیای توافق هسته ای سال 2015 گفت: اعضای تروئیکای اروپایی حاضر در این مذاکرات برای رایزنی بیشتر به مرکز های خود باز می گردند.

استفانی القاق با اعلام این خبر اضافه کرد: توافق با ایران در دسترس واقع شده است، این در حالی است که این کشور همچنان بر ضرورت احترام به خطوط قرمز خود اصرار دارد.

این دیپلمات انگلیسی ادامه داد: مذاکره کنندگان سه کشور اروپایی آلمان، فرانسه و انگلیس به زودی محل مذاکرات را برای ارزیابی بیشتر با وزرای خارجه کشور های متبوع ترک می کنند و ما آماده ایم به زودی به مذاکرات بازگردیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 2114

به "کاخ سفید: به توافق با ایران نزدیک شده ایم اما به کار بیشتری نیاز هست ، ترور پوتین موضع دولت بایدن نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ سفید: به توافق با ایران نزدیک شده ایم اما به کار بیشتری نیاز هست ، ترور پوتین موضع دولت بایدن نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید