بیانیه هیات مدیره پرسپولیس پس از اتفاقات اخیر؛ انصاری فرد فرافکنی و مظلوم نمایی کرد

به گزارش مجله جگوار، هیئت مدیره باشگاه در واکنش به اتفاقات اخیر بیانیه ای منتشر کرد.

بیانیه هیات مدیره پرسپولیس پس از اتفاقات اخیر؛ انصاری فرد فرافکنی و مظلوم نمایی کرد

به گزارش مجله جگوار به نقل از باشگاه پرسپولیس، هیئت مدیره باشگاه در واکنش به اتفاقات اخیر بیانیه ای منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است:

با عنایت به مصاحبه آقای محمدحسن انصاری فرد در برنامه زنده تلویزیونی و اعلام استعفا از مدیریت باشگاه ضروری می داند توجه آقای انصاری فرد را به نکات ذیل معطوف دارد:

1) در شهریور ماه با تصویب هیئت مدیره و با اعلام اینکه از همه شرایط و شرایط باشگاه آگاه هستید قبول مسئولیت کردید و اظهار داشتید همه راهکارهای لازم برای پیشبرد امور را دارید در حالی که در شش ماه گذشته در مصاحبه ها فقط به مسئله مسائل موجود و پیش رو و وعده های مکرر اکتفا کردید که همگی در راستای فرافکنی و مظلوم نمایی بود.

2) در هیئت مدیره همه باشگاه ها و شرکت ها بحث های چالشی وجود دارد که لازمه ارتقا کیفی و بالا بردن سطح بهره وری است و محلی است برای بیان نظرات و قانع کردن دیگران و همانطور که مذاکرات انتصاب و تفویض اختیار در این جلسات صورت می پذیرد در صورت بروز مشکل یا تمایل به استعفا، باز هم باید در جلسات داخلی مطرح و به نتیجه گیری منتج شود نه اینکه به جای جوابگویی به سوالات مطروحه، در رسانه ها مکررا حاضر شده و با بیان دلایل غیر مستند و غیر واقعی باعث تحریک احساسات طرفداران شده و در پشت آنها پناه بگیرید.

3) جناب آقای انصاری فرد ضرورت داشته و دارد در جلسه هیئت مدیره حاضر شده و جوابگوی تعهدات و سوالاتی باشید که بخشی از آن عبارتند از:

الف) در نیم فصل راساً نسبت به جذب بازیکنان خارجی اقدام نموده و علاوه بر کتمان جزئیات مدت و رقم قراردادها به توصیه های هیئت مدیره مبنی بر توجه به سوابق بعضی بازیکنان توجهی نکردید که منجر به ترک تیم توسط بازیکن در شرایط حساس شد.

ب) بعضی از فرصت های تبلیغاتی و درآمدزایی با قول و قرار شفاهی واگذار شد و وقتی صحبت از قرارداد پیش آمد و شرایط غیرقابل قبولی در آن وجود داشت که اصلا قابل پذیرش نبود، از زیر بار مسئولیت شانه خالی کردید و در نتیجه در حوزه اقتصادی باشگاه کسب و جذب درآمدهای پایدار را به زیان های انباشته تبدیل نمودید.

ج) قراردادهایی با بعضی حامیان اقتصادی منعقد کردید که تا امروز هیئت مدیره از جزئیات آن بی خبر است و فرصت های خوب درآمدزایی از دست رفته، که جبران آن در باقی مانده فصل بسیار سخت است و این مغایر وعده های شماست.

د) استقراض از اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه چک های تضمین (که غیرقانونی است) و ایجاد تعهدات در سر رسیدهایی که امکان تأدیه وجه وجود ندارد را جایگزین تحصیل درآمدهای پایدار، تعیین و پاک نمودید. در حالی که این مورد در حوزه اختیارات قانونی و مشروع مدیرعامل نبوده است. نمونه های بیشتری را می توان مثال زد اما به همین بسنده نموده و منتظریم در جلسه کارشناسی پاسخ ها را دریافت کنیم، بدیهی است تاکیدات هیئت مدیره جهت پیشبرد بهتر امور در چارچوب قوانین و مقررات جاری بوده و هست.

و اما سخنی با پیشکسوتان گرامی و طرفداران دلسوز و وفادار خانواده عظیم پرسپولیس

1) به صراحت عرض می کنیم که هیچ یک از اعضای هیئت مدیره باشگاه در هیچ زمانی و به هیچ عنوان سخنی علیه پیشکسوتان و طرفداران عزیز نداشته و شایعات منتشر شده ناشی از رفتار و حرکات ناجوانمردانه بعضی از افراد سودجو بوده است و اصلا صحت نداشته و شدیدا تکذیب می شود، بدیهی است بیان کنندگان و نشردهندگان اینگونه تهمت ها در مراجع قضایی باید جوابگوی رفتار و گفتار غیرواقعی خود و خدشه دار نمودن اخلاق حرفه ای باشند.

2) تغییرات محدود در بدنه باشگاه بنا به صلاح و منفعت باشگاه ضروری بوده ، شایسته بود مدیرعامل به جای اینکه خط قرمز خود را حضور یک فرد خاص بداند، همچون هیئت مدیره، صرفه و صلاح باشگاه و طرفداران را خط قرمز خود می دانست.

3) باشگاه پرسپولیس همواره عظیم بوده و عظیم خواهد ماند و راه خود را خواهد رفت، همه کسانی که مسئولیت داشته با تمام وجود برای حفظ آرامش و بهبود شرایط کوشا بوده و هستند و با استعانت از الطاف خداوند متعال و حمایت پیشکسوتان و طرفداران دلسوز، وفادار و همواره حاضر، پرسپولیس مسائل را مرتفع و پرسپولیس قهرمان به سوی کسب جام های متعدد ادامه جهت خواهد داد.

4) انتظار می رود با حفظ آرامش، اخبار صحیح و به روز را از کلیه مجاری اطلاع رسانی رسمی باشگاه شامل اپلیکیشن، سایت و صفحه اینستاگرامی تعقیب نموده و اطمینان داشته باشید پرسپولیس از بحران ها و چالش های پیش رو به سلامت عبور خواهد نمود و باهم جشن های قهرمانی را تکرار می کنیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 904

به "بیانیه هیات مدیره پرسپولیس پس از اتفاقات اخیر؛ انصاری فرد فرافکنی و مظلوم نمایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه هیات مدیره پرسپولیس پس از اتفاقات اخیر؛ انصاری فرد فرافکنی و مظلوم نمایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید