عکس ، کیف طلا و پول به صاحبش بازگردانده شد ، امدادگر هلال احمر آن را در سیل آذربایجان پیدا کرد

به گزارش مجله جگوار، امدادگر داوطلب فعال در هلال احمر کیفی با محتوای طلا، پول و کارت اعتباری را که در سیل پیدا نموده بود، به صاحبش برگرداند.

عکس ، کیف طلا و پول به صاحبش بازگردانده شد ، امدادگر هلال احمر آن را در سیل آذربایجان پیدا کرد

به گزارش خبرنگاران، مهناز حسن زاده امدادگر داوطلب فعال در هلال احمر شهرستان هوراند در استان آذربایجان شرقی گفت: پس از بارش های رگباری آدینه، ساعت 4 بعداز ظهر برای سرکشی از شرایط عشایر منطقه و امدادرسانی احتمالی به آن ها با خودروی نجات شعبه هوراند به منطقه گردشگری تنباکولو رفتیم. پس از پیاده شدن از خودرو در نزدیکی رودخانه، زنجیر یک کیف زنانه از دور برق می زد. من در حالی که از همراهانم جدا شده بودم فاصله ای را طی کردم تا به کیف رسیدم.

وی ادامه داد: کیف خیس بود و احتمال دادم رودخانه آن را به این منطقه آورده باشد برای پیدا کردن موبایل یا مدرک شناسایی احتمالی آن را باز کردم و یک گوشواره، چند دستبند و چند قطعه طلا به همراه اندازه زیادی پول نقد و چند کارت اعتباری که معین بود نو است و پاکت رمز کارت ها نیز در کیف بود و را در کیف دیدم.

این امدادگر داوطلب شرح داد: در کیف یک پوکه سیم کارت پیدا کردم که سیم کارت آن جدا شده بود اما شماره آن رویش درج بود، بنابراین به آن شماره تلفن زدم.

وی با اشاره به اینکه صاحب کیف متوجه گم شدن آن نشده بود گفت: تا ساعت 11 و نیم شب هر چه با آن شماره تماس گرفتم خاموش بود. مدت زیادی در منطقه ماندم. چون گمان می کردم صاحب کیف در پی آن برگردد. اما در ساعت 11 و نیم شب زنی تلفن را جواب داد و گفت که اهل تبریز است و روز آدینه برای سرگرمی با خانواده خود به منطقه تنباکو آمده اند. آن ها تازه به تبریز رسیده بودند و هنوز متوجه گم شدن کیف نشده بودند.

مهناز حسن زاده از سال 1384 داوطلب هلال احمر آذربایجان غربی است و در حال حاضر به عنوان مددکار اجتماعی در بهزیستی شهرستان هوراند مشغول به کار است. روز گذشته رئیس شعبه هوراند هلال احمر آذربایجان شرقی از این امدادگر امانت دار قدردانی کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 خرداد 1402 بروزرسانی: 5 خرداد 1402 گردآورنده: hoseinjaguar.ir شناسه مطلب: 2289

به "عکس ، کیف طلا و پول به صاحبش بازگردانده شد ، امدادگر هلال احمر آن را در سیل آذربایجان پیدا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، کیف طلا و پول به صاحبش بازگردانده شد ، امدادگر هلال احمر آن را در سیل آذربایجان پیدا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید