بهداشت دهان و دندان

8 نکته برای کاهش چربی اضافه صورت

نوشیدن آب برای سلامت کلی انسان لازم است و به ویژه اگر در پی کاهش چربی صورت خود باشید می تواند اقدام مهمی باشد.

16 دی 1399

غذای کودک یک ساله تا دو ساله چیست؟

کودک یک ساله به دلیل داشتن تحرک بالا به غذای مقوی تری نیاز دارد. غذای کودک یک ساله باید حاوی گروه های اصلی غذایی و ویتامین های ضروری باشد.

3 آذر 1399

در سفر به دزفول از خانه تاریخی سوزنگر دیدن کنید، تصاویر

دزفول، شهر آجری کوچکی است که در محله های به هم بافته شده خود بناهای تاریخی زیادی را در خود جای داده که هر مسافری را برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما و بازدید از ابنیه تاریخی این شهر وسوسه می نماید یکی از آثار تایخی هیجان انگیز این شهر خانه سوزنگر صد ساله...

30 مهر 1399

لمینت دندان، قیمت سال 99 و جدیدترین انواع آن

خبرنگاران: امروزه گزینه اصلی طیف گسترده ای از مردم که به دنبال ظاهری بی نقص برای دندان هایشان هستند، لمینت دندان است چرا که این روش تقریبا بی خطر و بدون عوارض است.

2 شهریور 1399

همه چیز درباره مرگبار ترین سندرم ژنتیکی دنیا

باشگاه خبرنگاران/ سندرم جانسون بلیزارد، یک بیماری نادر است که نحوه توارث آن به صورت اتوزوم مغلوب است و می تواند چندین ارگان در بدن را درگیر کند.

22 تیر 1399

جاذبه های گردشگری آتن را بیشتر بشناسید

جاهای دیدنی آتن ، یوناندر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران شما را با جاهای دیدنی آتن , یونان یکی از شهرهای معرف تمدن یونان آشنا خواهیم کرد پس برای بیشتر آشنا شدن با جاذبه های گردشگری آتن با ما همراه باشید.

10 اردیبهشت 1399

سینوزیت در سفر ، افراد مبتلا به سینوزیت با هواپیما سفر نکنند!

سینوزیت، یک بیماری شایع بوده که نوع حاد آن از سرماخوردگی منشا گرفته و باعث ایجاد تورم در سینوس ها می گردد. هوای سرد، الکل، آسم، حساسیت، انواع قارچ ها و باکتری ها و بعضی از عوامل محیطی، از جمله عوامل ابتلا به سینوزیت هستند. افراد مبتلا به سینوزیت باید نکاتی...

11 بهمن 1398

سفر به پکن ، آشنایی با جاذبه های گردشگری پکن

با اینکه مکان های جذاب بی شماری که پکن در خود دارد، برای مشغول نگه داشتن هر گردشگر فعالی کافی است، اما بسیار خوب است که در نهایت، یک سفر یک یا دو روزه به اطراف شهر داشته باشید. به علاوه در سفر به پکن، دسترسی و استفاده آسان از گزینه حمل و نقل عمومی (در اغلب...

19 مهر 1398

مصدومیت رضا یزدانی در تمرین تیم ملی

دارنده 2 مدال طلای دنیا که تمرینات خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی دنیا پشت سر می گذارد، از ناحیه چانه دچار آسیب دیدگی شد.

6 مهر 1398