اخبار صنعت

تکنیک چینی ها برای خرید ناو روسی در اوکراین! (

ریگا برای سالیان سال در یکی از کارخانه های کشتی سازی اوکراین رها شده بود تا در سال 1998 به بهانه استفاده در قالب یک رستوران شناور به دست تاجری چینی خریداری شد.

6 بهمن 1398

وزرای خارجه مصر و آمریکا در واشنگتن دیدار کردند

وزیر خارجه آمریکا در دیدار با همتای مصری خود در واشنگتن از ضرورت مشارکت راهبردی میان دو کشور و نگرانی از شرایط حقوق بشر در مصر گفت.

5 بهمن 1398

سطحی شدن، آفت اصلی نشریاتی هاست ، تحلیل به موقع و در بزنگاه ها نداریم!

میزگرد نشریات دانشجویی با عنوان ظرفیت های مغفول نشریات در دانشگاه ها با حضور سردبیران سه نشریه از دانشگاه های شریف، تهران و امیرکبیر در خبرنگاران برگزار گردید.

4 بهمن 1398

آسیای میانه به سمت جهانی شدن می رود؛ پیشرفت چشمگیر همسایگان شمالی

در تاریخ 29 نوامبر سال 2019 نشست شورای سران کشورهای آسیای میانه در شهر تاشکند برگزار گردید که در آن رئیس جمهور قرقیزستان ،رئیس جمهور تاجیکستان ، رئیس جمهور ترکمنستان، رئیس جمهور ازبکستان و اولین رئیس جمهور قزاقستان - الباسی، شرکت داشتند.

1 بهمن 1398

قاسمی نژاد: مقابل استقلال دنبال تساوی نیستیم، پیروزی در بازی های بزرگ اهمیت زیادی دارد

امین قاسمی نژاد، مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو تأکید کرد که آنها با وجود اینکه در تهران مقابل استقلال قرار می گیرند، به فکر کسب نتیجه تساوی نیستند.

1 بهمن 1398

کوشش برای رواج گردشگری هنری در ایران

معاون صنایع دستی کشور در ملاقات با مدیر دفتر منطقه ای یونسکو در تهران گفت: به شدت سعی داریم گردشگری هنری را در ایران رواج دهیم و اکنون هتل هایی در ایران داریم که تماما با صنایع دستی دکور شده اند.

30 دی 1398

5 دوره تخصصی آموزش گردشگری در خراسان شمالی برگزار گردید

معاون گردشگری خراسان شمالی از برگزاری پنج دوره آموزش تخصصی در حوزه گردشگری طی هشت ماه نخست امسال اطلاع داد.

29 دی 1398

تلفات بیماری نیوکاسل زیر یک درصد است، گزارشی از شیوع آنفولانزای حاد پرندگان نداشتیم

رفیعی پور گفت: بنابر آمار با توجه به جوجه ریزی کشور سهم بیماری نیوکاسل در تلفات بیش از یک درصد نبوده است.

25 دی 1398

تمدید معافیت مشتریان آسیایی نفت ایران از تحریم های آمریکا

خبرنگاران : رویترز طی گزارشی به نقل از منابع و مقامات دولتی هند، کره جنوبی و چین اعلام نمود این سه کشور که مشتریان عمده نفت ایران در آسیا هستند برای یک دوره شش ماهه دیگر از تحریم نفتی آمریکا علیه ایران معاف خواهند شد.

24 دی 1398

جایگاه مالکیت فکری در کشور های مختلف کجاست ، رشد ایران در حوزه ثبت پتنت داخلی

بر اساس شاخص های علم، فناوری و نوآوری تعداد درخواست های ثبت پتنت توسط افراد مقیم هر کشور نسان دهنده توجه آن کشورها به مسئله مالکیت فکری است.

13 دی 1398

ضرورت استفاده از ظرفیت های موجود در راستای توسعه تعاملات دو جانبه زنجان و اندونزی

خبرنگاران/زنجان استاندار زنجان بر ضرورت گسترش و تحکیم روابط میان کشور اندونزی با جمهوری اسلامی ایران و به تبع آن با استان زنجان تأکید کرد.

11 دی 1398

تبلیغات لاتاری اقامت آمریکا در ایران ممنوع شد

ولی تیموری، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پاسخ به این پرسش، با این مقدمه که آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتی در بُعد گردشگری داخلی، ورودی و خروجی، استراتژی هایی دارند که بر این اساس سعی می کنند با ابتکار عمل محصول خود را متمایز...

8 دی 1398

برقراری روابط بانکی و سرمایه گذاری مشترک در سفر نخست وزیر ایتالیا به تهران

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به سفر نخست وزیر ایتالیا به تهران، گفت: برطرف موانع بانکی بین دو کشور و تسریع در سرمایه گذاری های مشترک اهداف محوری سفر نخست وزیر ایتالیا به تهران است.

7 دی 1398

ثبت نام هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو شروع شد

با شروع ثبت نام هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو، شمارش معکوس برای شروع بزرگ ترین رویداد مدیریتی حوزه نانو شروع شد.

3 دی 1398

ایتالیا یی ها بی صبرانه منتظر ورود به ایران هستند

پییر لوئیجی داگاتا دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی ایتالیا و ایران از اشتیاق بی صبرانه کارافرینان ایتالیایی برای حضور فعال در ایران اطلاع داد.

2 دی 1398

قطبی در تیم شیجیاژوانگ چین می ماند، با باشگاه فولاد توافق کردیم

مهدی حاج باقر درباره وضعیت مطالبات افشین قطبی و دو بازیکن خارجی فصل گذشته فولاد خوزستان از این باشگاه، به خبرنگاران گفت: خوشبختانه با مسئولان باشگاه فولاد برای پرداخت این مطالبات به توافق رسیدیم. دستور پرداخت از سوی مدیران فولاد صادر شده است ولی پروسه...

23 آذر 1398

افشاگری خانم بازیگر علیه مردی قدرتمند در صنعت فیلمسازی، عکس

ستاره فیلم مالیفیسنت و همبازی آنجلینا جولی فاش کرد که مردی قدرتمند در صنعت فیلمبرداری رفتاری با او داشته که یادآوری اش به او احساس مشمئزکننده می دهد.

19 آذر 1398

نچیروان بارزانی: کُردهای عراق قدردان نیروهای آمریکا هستند!

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، نچیروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق روز دوشنبه اعلام کرد که هرچند خروج نیروهای نظامی آمریکا از سوریه اقدامی نامطلوب بود، این منطقه نیمه خودمختار از نقش تاریخی آمریکا در حراست از این اقلیم قدردانی می کند.

15 آذر 1398

تسلیت مقامات روسیه در پی درگذشت معاون نیروگاهی سازمان انرژی اتمی

آلکسی لیخاچیوف، مدیر کل شرکت دولتی انرژی اتمی روسیه (روس اتم) و لوان جاگاریان، سفیر روسیه در تهران در پیغام هایی جداگانه درگذشت معاون سازمان انرژی اتمی ایران و مدیرعامل شرکت فراوری و توسعه انرژی اتمی را تسلیت گفتند.

12 آذر 1398

حمایت آمریکا از افزایش گشت زنی ویتنام در دریای جنوبی چین

مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا، روز چهارشنبه در سفر به هانوی، وعده داد جهت تقویت گشت زنی گارد ساحلی ویتنام در دریای جنوبی چین، یک فروند کشتی جنگی به این کشور ارسال خواهد نمود.

11 آذر 1398
تعداد: (95)