اخبار صنعت

افشاگری خانم بازیگر علیه مردی قدرتمند در صنعت فیلمسازی، عکس

ستاره فیلم مالیفیسنت و همبازی آنجلینا جولی فاش کرد که مردی قدرتمند در صنعت فیلمبرداری رفتاری با او داشته که یادآوری اش به او احساس مشمئزکننده می دهد.

19 آذر 1398

نچیروان بارزانی: کُردهای عراق قدردان نیروهای آمریکا هستند!

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، نچیروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق روز دوشنبه اعلام کرد که هرچند خروج نیروهای نظامی آمریکا از سوریه اقدامی نامطلوب بود، این منطقه نیمه خودمختار از نقش تاریخی آمریکا در حراست از این اقلیم قدردانی می کند.

15 آذر 1398

تسلیت مقامات روسیه در پی درگذشت معاون نیروگاهی سازمان انرژی اتمی

آلکسی لیخاچیوف، مدیر کل شرکت دولتی انرژی اتمی روسیه (روس اتم) و لوان جاگاریان، سفیر روسیه در تهران در پیغام هایی جداگانه درگذشت معاون سازمان انرژی اتمی ایران و مدیرعامل شرکت فراوری و توسعه انرژی اتمی را تسلیت گفتند.

12 آذر 1398

حمایت آمریکا از افزایش گشت زنی ویتنام در دریای جنوبی چین

مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا، روز چهارشنبه در سفر به هانوی، وعده داد جهت تقویت گشت زنی گارد ساحلی ویتنام در دریای جنوبی چین، یک فروند کشتی جنگی به این کشور ارسال خواهد نمود.

11 آذر 1398

نیویورک تایمز: ترکیه 50 بمب اتمی آمریکا را گروگان گرفته است

خراسان نوشت: هشت روز پس از آن که ارتش مهاجم ترکیه با چراغ سبز آمریکا به خاک سوریه تجاوز کرد و باعث کشته شدن کردهای سوریه و آوارگی 275هزار نفر شد، مایک پنس معاون اول رئیس جمهور و مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا برای دیدار با اردوغان وارد آنکارا شدند.

9 آذر 1398

جنگ تعرفه ها با آمریکا ، چین از فرانسه ایرباس می خرد

نخست وزیر چین در دیدار نخست وزیر فرانسه خاطرنشان کرد که کشورش میخواهد در امسال تعداد زیادی هواپیما خریداری کند

7 آذر 1398

یورش معترضان در ویتنام به کارخانه های چین

دولت چین در پی افزایش موج ضد چینی در ویتنام و حمله به اتباع و کارخانه های این کشور در شهرهای مختلف سه هزار تبعه خود را از ویتنام خارج کرد.

6 آذر 1398

حقایق باورنکردنی و عجیب در خصوص راه آهن هند

همان طور که میدانید هند کشور عجایب است و در هر گوشه از آن می توان پدیده ای دور از ذهن و باورنکردنی دید. این عجایب تنها در خصوص مسائل مذهبی و تاریخی نیستند و حتی جلوه های نسبتا مدرن تکنولوژی نظیر قطار نیز در این کشور شکلی عجیب به خود می گیرند و از دیدگاه...

4 آذر 1398

نگرانی اعضای کنگره آمریکا از افزایش صادرات نفت ایران

خبرنگاران: چند تن از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا از بعضی گزارش ها درباره افزایش صادرات نفتی ایران به چین و هند ابراز نگرانی نموده و اعلام کردند که قصد دارند این موضوع را از معاون وزیر خارجه این کشور پیگیری نمایند.

2 آذر 1398

طرح جایگزین جنگلداری با رویکرد برداشت چوب تدوین نمی گردد

طرح مدیریت پایدار منابع طبیعی منطقه هیرکانی که به طرح جایگزین جنگلداری معروف است، قرار است که از سال آینده اجرایی گردد و همزمان با آن طرح تنفس به خاتمه برسد. مدیرکل دفتر جنگلداری و امور بهره برداری سازمان جنگل ها ضمن ارائه جزییاتی از این طرح می گوید:...

2 آذر 1398

کارگران قند فسا کی شیرین کام می شوند؟ ، راه اندازی کارخانه؛ خواسته اصلی

کارگران کارخانه قند فسا چندین ماه است حقوق دریافت نکرده اند، این در حالی است که قرار بود براساس وعده مدیر کارخانه معوقات آن ها هفته گذشته پرداخت شود.

25 آبان 1398

دره شیمیایی سارنیا در کانادا

خبرنگاران: این دودکش های بلند که دود مواج و غلیظ سمی ساطع می نمایند به طول 30 کیلومتر در ساحل رودخانه سنت کلر در حومه شهر کانادایی سارنیا کشیده شده اند. به این منطقه به دلیل غلظت زیاد مواد شیمیایی و نفتی کارخانه هایی که در این منطقه به صورت فشرده در کنار...

21 آبان 1398

روباتی که 300 پیتزا را در یک ساعت می پزد

یک شرکت آمریکایی اخیرا از روباتی رونمایی نموده است که این ربات قادر است در یک ساعت 300 پیتزا درست کند.

16 آبان 1398

مالزی سیاست های خود را با کاهش قیمت نفت تطبیق می دهد

خبرنگاران: نخست وزیر مالزی گفت در بودجه این کشور بازنگری می نماید تا این کشور بتواند خود را با تاثیرات ناشی از کاهش درآمدهای فروش نفت و گاز به دلیل افت قیمت های جهانی تطبیق دهد.

15 آبان 1398

مراسم گرامی داشت روز جهانی گردشگری در خوزستان برگزار شد

معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: باوجود تنوع موقعیت های تاریخی و باستانی در بیشتر مناطق خوزستان، از ظرفیت های گردشگری این استان هنوز به شکل مطلوب استفاده نشده است.

13 آبان 1398

چین 900 میلیارد دلار روی راه ابریشم سرمایه گذاری می نماید

چین برای زیرساخت های مربوط به مسیرهای راه ابریشم زمینی و دریایی، 900 میلیارد دلار از جمله با یاری بانک تازه تاسیس خود، سرمایه گذاری خواهد نمود.

12 آبان 1398

ویتنام سالانه 1 میلیارد دلار کود را هدر می دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از شین هوا، له نهوکیو، نایب رئیس موسسه تحقیقاتی خاک و کود تحت دانشگاه علوم کشاورزی ویتنام، می گوید: گیاهان و محصولات کشاورزی در ویتنام به طور متوسط 30 الی 40 درصد کودی که به آنها داده می گردد را دریافت می نمایند.

9 آبان 1398

اردوغان: غربی ها یک قطره نفت را به خون صدها سوری ترجیح می دهند

رئیس جمهور ترکیه روز سه شنبه در سخنرانی گفت که کشورهای غربی معیارهای دوگانه داشته و آنها یک قطره نفت را به خون صدها سوری ترجیح می دهند.

8 آبان 1398

دستفروشی از بانکوک تا لس آنجلس

خبرگزاری ایسنا - الهه سیف الدین: اگر نگاهی به گذشته ایران بیندازیم، دستفروشی شغلی است که از تاریخی دور تا به امروز همیشه همراه زندگی اجتماعی ایرانیان بوده است؛ دستفروش های امروزی هنوز مفهومی نظیر دوره گردهای قدیمی را دارند که با گشتن در اطراف شهرها طیف...

7 آبان 1398

کانادا: جلوی آمریکا کوتاه نمی آئیم، چاره ای جز تلافی نداریم

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، کریستیا فریلند وزیر خارجه کانادا در واکنش به اعمال تعرفه های گمرکی آمریکا بر فولاد و آلومینیوم این کشور اعلام نمود: این کشور درخصوص تعرفه ها جلوی آمریکا کوتاه نمی آید.

3 آبان 1398
تعداد: (79)