اخبار مجلس

تصمیم عجیب مجلس درباره طرح صیانت

تصمیمات عجیب مجلس شورای اسلامی درباره طرح صیانت از فضای مجازی و ساماندهی شبکه های اجتماعی ادامه دارد.

24 مرداد 1400

کاهش 49 درصدی فوتی ها در تهران

خبرنگاران : استاندار تهران از تزریق 755 هزار دُز واکسن در استان تهران اطلاع داد.

20 مرداد 1400

اعلام محدودیت های فعالیت واحدهای صنفی به وسیله اتاق اصناف کرمان

اتاق اصناف کرمان طی اطلاعیه ای محدودیت های ستاد استانی مقابله با کرونا برای فعالیت واحدهای صنفی مختلف در شهر کرمان را اعلام نمود.

5 مرداد 1400

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر: بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر را در سال 99 داشتیم

خبرگزاری خبرنگاران- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: سال 99 بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر را در جهان و ایران داشتیم.

30 خرداد 1400

واکسن فقط رایگان و نوبتی

انتشار خبری درباره واکسن خارج از نوبت پولی از قول سخنگوی ستاد کرونا و سپس تکذیب آن از سوی روابط عمومی وزارت بهداشت، نشان می دهد چیز هایی در سر آقایان است.

23 اردیبهشت 1400

توضیحات علی خضریان در مورد طرح نظارتی دانشگاه آزاد اسلامی

نشست نقد و آنالیز طرح نظارتی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور علی خضریان، نماینده مجلس شورای اسلامی در مجتمع فرهنگی 13 آبان برگزار گردید.

6 اردیبهشت 1400

خبرنگاران استاندار از کاهش سطح رعایت پروتکل های بهداشتی در مازندران انتقاد کرد

ساری - خبرنگاران - استاندار مازندران با ابراز نگرانی از افزایشی شدن بستری بیماران کرونایی و گسترش شیوع کرونای انگلیسی در هفت شهرستان استان گفت : هموطنان در حد مقدور به مازندران سفر نکنند.

1 اردیبهشت 1400

تصمیمات بودجه ای مجلس ، 9،

ادامه آنالیز جزئیات لایحه بودجه 1400 در بخش درآمدی از جمله مهمترین اخبار جلسه علنی نوبت عصر و شب امروز (یکشنبه) دهم اسفند 1399 مجلس هستند که می توانید مشروح آن را در لینک های زیر بخوانید.

14 فروردین 1400

بنگاه داری نهادهای عمومی غیردولتی در قانون بودجه 1400 حذف گردد

کار آنالیز جزئیات لایحه بودجه سال 1400 از صبح روز یکشنبه در صحن علنی مجلس شروع شد. اگرچه این لایحه اصلاحی است که دولت پس از رد کلیات لایحه اولیه، آن را به مجلس برد، اما محمدباقر قالیباف رئیس مجلس همچنان این لایحه اصلاحی تقدیمی از سوی دولت را مطلوب مجلس نمی...

3 فروردین 1400

تداوم محدودیت ترددهای شبانه

تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضع جوی و ترافیکی جاده های کشور را گفت و گفت اجرای طرح محدودیت های ترافیکی جهت جلوگیری از گسترش ویروس کرونا کماکان ادامه دارد.

28 اسفند 1399

مقام یمنی خواهان کوشش های دیپماتیک در حمایت از أنصارالله شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از المسیره، محمد حسین العیدروس رئیس مجلس مشورتی یمن امروز دوشنبه با ارسال نامه هایی جداگانه به رؤسای مجلس ها در کشورهای مختلف از جمله ایران، پاکستان، اندونزی، روسیه، چین، ژاپن، آلمان، اتریش و… اقدام آمریکا در تروریستی خواندن...

11 اسفند 1399

رحمانی فضلی: بیش از 95 درصد مصوبات ستاد ملی کرونا صورت گرفته است

کشور گفت: گزارش جمع بندی از مجموعه اقدامات و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا از ابتدا تا به امروز و همچنین کمیته های ذیل ستاد نشان داد که بیش از 95 درصد مصوبات ستاد و کمیته ها صورت گرفته است.

18 بهمن 1399

هشدار درباره اعلام ورشکستگی دولت عراق در سال 2021

نمایندگان مجلس عراق با اشاره به شاخص های صندوق بین المللی پول و بانک جهانی و تداوم تکیه دولت مصطفی الکاظمی به استقراض داخلی و خارجی، درباره اعلام ورشکستگی دولت در سال 2021 هشدار دادند.

12 بهمن 1399

مصوبات سه کمیته AFC اعلام شد، تصمیم جدید برای فوتسال آسیا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، جلسه کمیته های مسابقات، فوتبال ساحلی و فوتسالAFC در ماه نوامبر برگزار شد.

26 دی 1399

شرایط مسکن و عمران شهری و روستایی در لایحه بودجه

تهران (پانا) - آمارهای سازمان برنامه و بودجه از شرایط توسعه امور مسکن، عمران شهری و روستایی در بین سال های 1392 تا 1400 در مجموع روندی رو به رشد را نشان می دهد.

9 دی 1399

پرسپولیس قطعا برنده پرونده شکایت باشگاه النصر عربستان است

به گزارش خبرنگاران، امیرساعد وکیل درباره آخرین شرایط شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس به کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا، گفت: همانگونه که مؤکدا و مکرراً از سوی باشگاه و اینجانب اعلام شده است بر اساس مدارک، مستندات و ادله ارائه شده در لایحه دفاعیه...

29 آذر 1399

نانسی پلوسی: این سیرک مضحک را متوقف کنید

سران ارشد حزب دموکرات در کنگره آمریکا از جمهوریخواهان خواستند پیروزی جو بایدن در انتخابات را بپذیرند تا کنگره بتواند بر روی تصویب بسته جدید کمکی ویروس کرونا تمرکز کند.

24 آذر 1399

جزئیات محدودیت ها و ممنوعیت فعالیت اصناف اعلام شد

رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به محدودیت و ممنوعیت های جدید فعالیت اصناف از 20 آبان گفت: ضمن ادامه تعطیلی مشاغل گروه 3 و 4 واحدهای صنفی گروه شغلی 2 مشمول محدودیت زمانی برای فعالیت می شوند.

17 آذر 1399

واکنش پروانه سلحشوری به حمله ذوالنوری به روحانی

خبرنگاران : پروانه سلحشوری می گوید: چطور می شود که رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس علنا می گوید باید رئیس جمهور را اعدام کنیم و همه رسانه های خارجی به بازتاب این اظهارات می پردازند اما به ایشان حتی تذکر داده نمی شود. بسیاری...

8 آذر 1399

خوشحالی مردم نپال از تصویب نقشه جدید این کشور و آغاز مسائل تازه برای دولت هند

به دنبال تصویب نقشه جدید نپال توسط مجلس این کشور که بخشی از مناطق مورد مناقشه با هند را به خاک کاتماندو ملحق نموده مردم با روشن کردن شمع به شادمانی پرداختند.

25 مرداد 1399
تعداد: (59)